Fałszywa Pandemia? - cz. 64 - Naukowcy ostrzegają - zgony i powikłania poszczepienne
data:28 maja 2021     Redaktor: Redakcja

Bibula.com przedrukowuje i tłumaczy kluczowe artykuły naukowców, światowych autorytetów  - polecamy śledzenie portalu.
Poniżej dwie kluczowe wypowiedzi.


Liczby zgonów poszczepiennych Covid są zapewne ponad osiem razy większe od liczb zgonów z powodu choroby
Stale rośnie pokłosie ofiar covidowych szczepień. Do europejskiej bazy Vigiaccess do 24.5.21 zgłoszono 862’301 powikłań i 5277 zgony po tych szczepieniach, z czego ok. 63% przypada na Europę. Do amerykańskiej bazy VAERS zgłoszono 227’805 powikłań i 4201 zgonów, z czego 97% przypada na USA.

Łącznie w Europie i USA zgłoszono ok. 770 000 powikłań, ok. 7200 zgonów po szczepieniach covid.  Ponieważ zgłaszanych jest zaledwie ok 1% wszystkich przypadków, to powyższe liczby pomnożone przez 100 dadzą ponad 77 milionów powikłań i ok. 720 000 prawdopodobnych zgonów po szczepieniach covid w Europie i USA.

Wg oficjalnych danych do 17-5-21 na covid zmarło w Europie 1 096 834 osób, a w USA – 590 000. Łącznie ok. 1,7 miliona ludzi. Wiadomo, że są to liczby sztucznie zawyżone, gdyż niezależne audyty dowiodły, że tylko ok. 5% z tych osób zmarło z powodu covid, a pozostałe na inne choroby towarzyszące. Czyli na covid zmarło w Europie i USA prawdopodobnie ok. 85 000 osób.

Zestawienie liczb śmiertelnych ofiar choroby covid-19 z liczbami ofiar szczepionek na covid pokazuje, iż liczby zgonów poszczepiennych są ponad 8 razy większe od liczb zgonów z powodu choroby.  Czyli nie można mieć już złudzeń odnośnie bezpieczeństwa szczepionek na covid-19. Dane wskazują, że zabijają one więcej ludzi niż sama choroba, więc należy je uznać za ludobójczą broń biologiczną.

O niezwykłej toksyczności tych szczepionek świadczy też fakt, że w ciągu niecałych 5 miesięcy zabiły one w USA wielokrotnie więcej ludzi niż wszystkie pozostałe szczepionki w innych latach (VAERS). I należy oczekiwać, że na przestrzeni kilku miesięcy do kilku lat, liczby ofiar poszczepiennych się zwielokrotnią.

W poniższych tabelkach zestawione są dane zgłoszonych do VAERS powikłań i zgonów po szczepieniach na covid w różnych grupach wiekowych.  [Nie potrafię umieścić, o detale proszę pisać do prof. Majewskiej – MD]

Widzimy, że szczepionki te nielegalnie podaje się już dzieciom, nawet niemowlętom, okaleczając je i zabijając.

Plany polskiego rządu, żeby wstrzykiwać te preparaty szkolnym dzieciom, które praktycznie nie chorują na covid, należy uznać więc za zbrodnicze.

Polskie MZ ma obowiązek znać światowe dane dotyczące wielkiej toksyczności tych szczepionek.  

Prof. Maria Majewska
24.5.21
nonnocere3@gmail.com

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (25.05.2021) | http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31219&Itemid=47


za bibula.com
-------------------------------------------

Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi
[fragmenty obszernego wywiadu, jakiego udzielił niemiecki mikrobiolog, dr Sucharit Bhakdi- śródtytuły: od red.]
Polecamy całość!

O PCR:
Problem jest taki, że ten test nie jest wysoce swoisty. tzn. wykrywa nie tylko koronawirusa wywołującego COVID-19, czyli wirusa SARS-CoV-2, test zadziała nawet w przypadku obecności wirusa grypy czy innego koronawirusa. To tak, jakby test na obecność alkoholu nie byłby testem swoistym na alkohol, gdyby wykrywał także np. ocet, rozumiesz, ale nie byłby tym samym aż tak czuły. Załóżmy, że spożyłeś dużą ilość octu, test by wykazał, jeśli przyjmiemy, że spożyłeś 0,1 litra octu, test na alkohol wykazałby powiedzmy 0,01 promila.

Tyle, masz COVID-19. Błędna diagnoza. Większość tych diagnoz jest albo błędna, albo są fałszywe dlatego, że wartość cyklu granicznego nie została jako problem poprawnie zaadresowana. Nie mogła zostać poprawnie zaadresowana, ponieważ tak zdecydował pan Drosten, nasz niemiecki ekspert, który jest odpowiedzialny za ten program testów. Jeśli mamy test na obecność alkoholu i chcemy skalibrować taki test, do kalibracji wymagany jest alkohol, prawda? Konkretna dawka alkoholu musi zostać poprawie wykazania przez test. Tymczasem ludzie nie zdają sobie sprawy, że to wyśmienite laboratorium, które stworzyło ten wspaniały test, nigdy nie miało dostępu do wirusa, by na jego podstawie skalibrować test. Nie posiadali wirusa. Zatem nie mieli pojęcia, ile cykli amplifikacji potrzeba, by móc pozytywnie stwierdzić obecność wirusa w organizmie.

O Skuteczności szczepionek:
Po pierwsze, cały ten nonsens jakoby szczepionka była skuteczna, efektywna, że nas chroni, jak to możliwe, że wierzycie w takie bajki?

Gdybym tak w przenośni wcielił w rolę przeciwciała wytworzonym na bazie materiału ze szczepionki, przemieszczałbym się w układzie krwionośnym, którym niech będzie dla przykładu to pomieszczenie. Gdzie pojawia się wirus? Dostaje się przez drzwi frontowe, nie bezpośrednio do krwi, przedostaje się do płuc i do komórek płucnych, ale przeciwciał tam nie ma. Czy nie widzicie tego? Przeciwciała znajdują się we krwi i ilość przeciwciał czekających na wirusa, który przedostaje się do organizmu drogą oddechową, jest minimalna, to przecież wiedza powszechna. Uczyłem tego moich studentów przez 40 lat.

Dlatego właśnie praktycznie niemożliwym jest, by zapobiec infekcji poprzez drogi oddechowe. Co jednak możesz zrobić po tym, gdy już patogen dostał się do komórek nabłonkowych dróg oddechowych, jest zapobieżenie przedostania się wirusa do układu krwionośnego i dalej do całego organizmu.

Tak np. działają szczepionki przeciwko pneumokokom czy meningokokom, które mają za zadanie zapobieżenie rozprzestrzenianiu się patogenu poprzez krew. Ten wirus natomiast nie szerzy się poprzez krew. Powoduje on śmierć, ponieważ zasadza się w płucach, a płuca, to płuca są atakowane. Jak więc zatem ktoś może sądzić, że szczepiąc się jest w stanie zapobiec infekcji płuc. To jest kompletnie naiwne podejście. Całkowicie.

Powikłania:
To jest bardzo, bardzo zła szczepionka. Ta szczepionka nigdy nie została przetestowana na osobach starszych z chorobami współtowarzyszącymi, bo jeśli by takie badanie przeprowadzono, to mieliby na koncie całą serię zgonów, z którymi mamy teraz do czynienia na całym świecie i nikt nic z tym nie robi, co według mnie jest skrajnie nieetyczne, skrajnie nieetyczne.

To jest zbrodnia. Jestem gotów zmierzyć się z każdym, kto twierdzi, że jest inaczej. Wyjaśnimy teraz, dlaczego ta szczepionka jest tak niebezpieczna. Wróćmy do poprzedniego wątku.

Szczepionka jest bezużyteczna dla osób młodych poniżej 17. roku życia, jest bezużyteczna dla osób starszych, ponieważ nie została przetestowana i w końcu dlaczego uważam, że jest ona niebezpieczna. Już wyjaśniam.

Załóżmy, że moja dłoń to wirus, która otwiera drzwi do komórki twojego organizmu, teoria za tym stojąca mówi, że ta dłoń-wirus zostanie umieszczona w twoim organizmie w celu wytworzenia przez niego przeciwciał przeciwko tej dłoni-wirusowi, które w momencie, gdy pojawi się ta dłoń-wirus i sięgnie po klamkę do drzwi – to jest przeciwciało, a to nasza dłoń-wirus – wyjdą jej na przeciw i ją powstrzymają przed chwyceniem za klamkę. Tak działa standardowa szczepionka.

Nowoczesne szczepionki, te oparte na materiale genetycznym, działają nieco inaczej, ponieważ nie pracują bezpośrednio na dłoni-wirusie, lecz na materiale genetycznym, który zawiera informacje o dłoni-wirusie, jej genomie.

Zatem osoba zaszczepiona otrzymuje pakiety genomu, które mają zakodowaną naszą dłoń-wirusa, które są wprowadzane do naszej tkanki mięśniowej. Nie jeden taki fragment, lecz miliardy. Miliardy takich pakietów. Fragmenty te są umieszczane w tkance mięśniowej, następnie przedostają się do układu limfatycznego, ale także przedostają się do naczyń krwionośnych, ale o tym nikt Wam nigdy nie powiedział.

Otrzymujecie genom wirusa do układu krwionośnego, gdzie będzie sobie cyrkulował po całym organizmie. Ludzki układ krwionośny to zamknięty system tuneli, rur i rurek. Gdy tylko wirus dostanie się do krwi, te wspomniane fragmenty wirusa, miliony fragmentów genomu wirusa z tego układu już nigdy się nie wydostaną, ponieważ są uwięzione.

Fragmenty te następnie przedostaną się do komórek, którym zostaną przedstawione. Są to komórki krwi, ale komórkami, do których głównie przedostaną się te fragmenty, o czym nikt Wam nie powiedział, ponieważ nikt tego nie zbadał.

Koncerny produkujące te szczepionki nigdy tego nie zbadały i nie opublikowały wyników tych badań, jednak ja Wam powiem, że dużo na ten temat myślałem i udało mi się wypracować jedyną możliwą odpowiedź, jaką może naukowiec wysunąć. Otóż są to komórki wyścielające naczynia krwionośne.

Załóżmy, że ta kartka to jest warstwa śródbłonka naczyń krwionośnych. Krew znajduje się po tej stronie. Ta komórka wchłania wspomniany genom wirusa i następnie w zaczyna namnażać ten genom. Takie komórki śródbłonka wyścielają wszystkie naczynia krwionośne w naszym organizmie. we wszystkich organach.

Ta komórka zacznie namnażać fragment genomu wirusa. Fragmentem tym jest białko kolcowe „S” naszego wirusa, naszej dłoni-wirusa, która zacznie – dobrze to widać? – wychodzić poza komórkę. W tym samym czasie generowanie są także śmieci, pozostałość po tym procesie w postaci białka, które nie zostało użyte.

Te pozostałości po procesie produkcji wirusowego białka kolcowego, komórka umieszcza blisko swojej powierzchni. Tutaj mamy białko kolcowe i poniżej odpady.

To białko kolcowe posiada niezwykła właściwość, właściwość, która jest wspaniała dla nauki, ale niekoniecznie dla naszego organizmu, ponieważ białko to posiada zdolność, tendencję – tutaj mamy płytkę krwi, które wchodzi w kontakt z białkiem S. Te trombocyty biorą udział w procesie krzepnięcia krwi. W chwili, po kontakcie z tym białkiem trombocyt się aktywuje i sygnalizuje chęć do zainicjowanie procesu krzepnięcia krwi.

Niestety, jeszcze inny typ komórek pojawia się, by uporać się ze śmieciami naszej komórki. Komórką tą jest limfocyt-zabójca (komórka NK lub inna nazwa Naturalny Zabójca). Te komórki są zdolne do wykrywania śmieci pozostawionych przez wirusa, po czym ich celem jest zabicie komórki, która odważyła się tego wirusa namnażać.

W tym przypadku jest to komórka śródbłonka, który wyściela naczynia krwionośne. To może zachodzić wszędzie, na medycynie uczysz się o takich rzeczach, krew porusza się różną prędkością w naczyniach krwionośnych. Porusza się bardzo wolno w żyłach, krew transportowana jest powolnie w naczyniach włosowatych, w płucach przecież zachodzi wymiana gazowa. Rany. To jest przecież takie logiczne.

Jak Ci się wydaje, gdzie zostanie przetransportowana większa cześć tych pakietów wirusa? Bo ja nie mam pojęcia! Przemysł farmaceutyczny również tego nie wie, ponieważ nikt tego nie zbadał. Nie zbadali tego, choć powinni. Do jasnej cholery, to jest ich obowiązek! Teraz być może Wy, ludzie, jesteście częścią największego eksperymentu, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w historii ludzkości, eksperyment naukowy.

Z czasem okaże się, w których komórkach nabłonka wyścielającego naczynia krwionośne, te fragmenty wirusa się przedostaną i które to komórki produkują wirusa, po czym zostają zaatakowane przez własny układ odpornościowy i zniszczone i to właśnie stanie się przyczyną zakrzepów krwi. Zakrzepy się pojawią, nie ma innego wyjścia.

O nadziei:
Intensywność procesu powodującego te szkody będzie zależała od od wspomnianych limfocytów, od kondycji twojego układu odpornościowego. Osoba ciesząca się krzepkim układem odpornościowym, zaprawionym w bojach i wrażliwym przeciwko pozostałościom po koronawirusie, u takich osób odpowiedź będzie intensywniejsza i co ciekawe, to właśnie młodsze osoby, które były i są wystawione na działanie innych koronawirusów, te osoby najprawdopodobniej będą miały najpoważniejsze objawy.

Natomiast osoby starsze, które pozostały w domach, a których układ odpornościowy został spacyfikowany przez te wszystkie lata, będą wykazywały relatywnie mniej ostrą reakcję. Jednakże w przypadku osób starszych z chorobami współtowarzyszącymi, najmniejsza nawet, najmniejsza nawet infekcja to może być ta kropla, która przeleje czarę goryczy.

W przypadku osób młodych, to będą oni w stanie wrócić do pracy po 1, 3 czy 4 dniach przechorowania w łóżku czy w szpitalu. Niemniej ostrzegam Was. Jak wspomniałem, intensywność reakcji będzie przewidywalnie zależała od agresywności odpowiedzi ze strony układu odpornościowego.

Jeśli dopuścimy do tego, by białko kolcowe „S” zaczęło się odkładać na ściankach naczyń krwionośnych, białko to będzie wysyłało sygnały do układu odpornościowego prowokując odpowiedź z jego strony, więc limfocyty będą miały szansę zaprawić się w bojach z tym białkiem.

To trochę tak, jak worek sparingowy w boksie. Limfocyty te zaczną się namnażać poprzez klonowanie, zostaną uśpione i zmagazynowane w węzłach limfatycznych i będą czekać. Gdy pojawi się dziki wirus i zainfekuje płuca, te limfocyty-zabójcy zostaną aktywowane, będą nadmiernie pobudzone i w efekcie otrzymamy spotęgowany przez odpowiedź immunologiczną rozwój choroby [wzmocnienie odpowiedzi immunologicznej].

Takie spotęgowanie choroby oznacza, że przejdziesz ją znaczeni gorzej, niż w przypadku, gdybyś nie miał, w organizmie tych „worków treningowych”, które wymogły produkcję tych przeciwciał.

Druga rzecz, potencjalnie nawet gorsza, Jeśli byłeś na tyle niemądry, by dać się zaszczepić jesienią, gdzie teraz mówi się, że będziemy musieli szczepić się przeciwko nowym wariantom wirusa, co jest tak głupie, że wręcz nie mogę uwierzyć, by Amerykanie mogli to zaakceptować, ale niestety w tym przypadku nie mogę mieć pewności. Ludzie, nie wierzcie w te kłamstwa. Nie wierzcie w to na litość boską. Na litość boską, zasięgnijcie rzetelnych informacji zanim siebie i swoich bliskich zaszczepicie.

Przestroga:
Ponieważ jeśli zaszczepicie się raz, te wspomniane limfocyty, jeśli ponownie się zaszczepicie, to te limfocyty staną się jeszcze bardziej aktywne. Dlatego zatem drugie szczepienie zawsze okazuje się gorsze w skutkach, niż to pierwsze.

Dawki przypominające, zgadza się? I na litość boską, nie przyjmujcie 3, 4 czy 5 dawki, ponieważ jeśli to zrobicie, dołożycie swoją cegiełkę do procesu decymacji, to jest zdziesiątkowania ludzkiej populacji.

za:
https://www.bibula.com/?p=125590

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.