Przyjedź do Miasteczka Gniewu!
data:23 maja 2026     Redaktor: Redakcja

Zgłoś się do Miasteczka Gniewu!
Miasteczko Gniewu powstało pod Kancelarią Premiera jako stały, pokojowy protest przeciwko polityce rządu Donalda Tuska, która uderza w bezpieczeństwo Polski, suwerenność naszego państwa, polskie rolnictwo, energetykę, transport, szkoły, rodziny i przyszłość kolejnych pokoleń. To miejsce sprzeciwu wobec niszczenia polskiej gospodarki, otwierania granic na masową migrację, podporządkowywania naszego kraju decyzjom Berlina i Brukseli oraz odbierania Polakom prawa do normalnego życia we własnej Ojczyźnie.

Drogi Patrioto!

Piszę dziś do Ciebie z bardzo konkretną prośbą.
Proszę Cię o rozważenie przyjazdu do Miasteczka Gniewu i zgłoszenie się na dyżur.
Przyjedź do Miasteczka Gniewu!
ZAPISZ SIĘ NA DYŻUR

Miasteczko Gniewu stoi pod Kancelarią Premiera jako stały, pokojowy protest przeciwko polityce rządu, który niszczy polską suwerenność, bezpieczeństwo, gospodarkę, szkoły i przyszłość naszych dzieci.
Potrzebujemy stałych dyżurów. Ludzi, którzy przyjadą pod KPRM, wesprą organizację na miejscu, będą dokumentować sytuację, reagować na bieżące potrzeby i odciążą tych, którzy trwają tam od początku.
Możesz przyjechać na kilka godzin, jeden dzień, nocny dyżur albo zostać dłużej. Każda obecność ma znaczenie.
Szukamy ludzi rozsądnych, odpowiedzialnych, spokojnych i gotowych do działania.
Przyjedź do Miasteczka Gniewu!
ZAPISZ SIĘ NA DYŻUR
Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko chwilę.
Zostaw swoje dane, zaznacz, kiedy możesz przyjechać i napisz, jak długo możesz zostać. Po zgłoszeniu skontaktuje się z Tobą koordynator, który przekaże szczegóły dyżuru, aktualne potrzeby oraz informacje organizacyjne.
To prosty krok, ale jego znaczenie może być ogromne.
Każde zgłoszenie oznacza, że Miasteczko Gniewu może trwać dalej. Każdy dyżur oznacza, że pod oknami Tuska nadal będzie ktoś, kto przypomina, że Polacy nie godzą się na niszczenie Ojczyzny.
Każda godzina Twojej obecności może pomóc utrzymać protest, który dla przyszłości Polski może okazać się naprawdę kluczowy.
Jeśli możesz przyjechać, zgłoś się.
Ja i moi przyjaciele będziemy tu nadal.
Ale chcę, żebyś Ty też był częścią tego dzieła.
Proszę Cię o jeszcze jedną rzecz: udostępnij ten formularz dalej.
Wyślij go znajomym, rodzinie, ludziom z Twojego środowiska, grupom patriotycznym i wszystkim, o których wiesz, że mogą choć na kilka godzin przyjechać pod KPRM.

https://ruchobronygranic.pl/miasteczkogniewu





Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.