PAŃSTWO BEZPRAWIA I CHAOSU
data:06 sierpnia 2024     Redaktor: GKut

To właśnie Polska od 13 grudnia 2023. I widzą to już chyba wszyscy, jeśli nawet w antypolskiej “Gazecie Wyborczej” pojawia się głos, że pod „rządami” Tuska Polska zmierza do katastrofy finansowej.

 

A ludziom się żyje coraz gorzej. Istotnie:

Lepiej mrówkom na śmietniku

niż Polakom u Tuska,

nie uTUSK-uj dziś, pierniku,

gdyś głos oddał na P-ruska!


Pytanie teraz – jak zapobiec ostatecznej klęsce? Czy może brać przykład z Bangladeszu, gdzie po miesiącu ostrych protestów pani premier ustąpiła, a nawet opuściła kraj.

Nad Wisłą wszyscy się dziwią, bo przecież Prezydent jest doktorem prawa, a w całej Polsce szaleje bezprawie. Chaos i demolka. A gangi narkotykowe zatruwają pokolenia młodych, więc niszczą fizycznie naród. I nikt tej tragedii nie podnosi w Sejmie, bo opętano nas „postępem” i postulatami o aborcji ! I Polacy tracą już poczucie humoru, za to Marcin Wolski osiągnął znowu himalaje satyry i na blogach błysnął: „Ludzie Bodnara aresztowaliby nawet Chrystusa spacerującego po wodzie za brak ważnej karty pływackiej...”  (naszeblogi.pl, we wpisie „Kto naprawdę pracuje dla Moskwy?”, 04-04 br.).

Ba, Bodnar jest wszechstronny, bo pracuje też dla UE i Berlina...Ma zatem potrójny immunitet ? I może kartę pływacką do pływania w bagnie? Ilu niewinnych posłów musi jeszcze aresztować i ile więzień zbudować, aby Polacy zrozumieli, że wegetują w państwie orwellowskiego bezprawia, a nie w III RP ???

Marek Baterowicz






Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.