Fałszywa Pandemia? cz. 188/9 - Pikieta i Marsz Wolności w Poznaniu! procesy lekarzy
data:08 marca 2023     Redaktor: Redakcja

- Poznań - Pikieta o 11.00 i Marsz Wolności - aktualizacja
- Lekarze znów staną przed sądem za kwestionowanie polityki pandemicznej. Mogą stracić prawo wykonywania zawodu
- Brytyjski MZ celowo inicjował kampanie strachu, aby wpłynąć na zachowanie obywateli
- „Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami?” – powiedziała Wanda Półtawska
- Senat USA 1 marca jednogłośnie przyjął ustawę zobowiązującą administrację Bidena do odtajnienia danych wywiadowczych związanych z pochodzeniem COVID-19.
- Włochy: poszkodowani przez przymus przyjmowania szczepionek odwołują się do Strasburga

- Poznań:
Poznań, proces lekarzy którzy sprzeciwili się sanitaryzmowi. Po 5h obradowania skończyło się zwrotem sprawy rzecznikowi odpowiedzialności zawodowej do uzupełnienia, aby wskazał jakie konkretnie wypowiedzi lekarzy były antyzdrowotne
@PBasiukiewicz @ewawen
Relacja na gorąco:
Sąd zauważył ogromny sprzeciw społeczny przed budynkiem.  Byli też przed stawiciele Fundacji Praw Człowieka z Hagi - przywieźli ze sobą dokumenty, z których wynika, że to co nazywa się szczepionką przeciw C-19 jest bronią biologiczną testowaną już w .... 2010 r., a tzw."pandemia" była tylko pretekstem do jej zastosowania na ludziach. I to będzie ujawnione w sądzie, ale dziś nie dopuszczono ich do głosu.
Protest na dworze trwał od 10.30 do ok. 20.00. mimo znacznego zimna, szczególnie rano i  wieczorem.

-------------------------------------------
- Łącznie ponad 100 doktorów i profesorów ma stanąć przed sądami lekarskimi za kwestionowanie rządowej polityki pandemicznej. Sygnatariusze listów i apeli sprzeciwiających się decyzjom, które wywarły olbrzymi, destrukcyjny wpływ na życie społeczne i przyczyniły się do wielu nadmiarowych zgonów, wskazywali między innymi na to, że preparaty określane jako „bezpieczne i skuteczne szczepionki”, są w istocie eksperymentem medycznym.
Podważanie nieomylności kierowanej przez prof. Andrzeja Horbana Rady Medycznej przy premierze oraz decyzji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego spotkało się ze zdecydowaną reakcją Naczelnej Izby Lekarskiej. Jej prezes, profesor Andrzej Matyja, chirurg, podczas posiedzenia senackiej Komisji Zdrowia 8  grudnia 2020 roku mówił między innymi:
– Coraz więcej pojawia się w mediach sceptyków co do szczepień. Na tej liście są także lekarze, żebyście państwo mieli świadomość. My wszystkich tych lekarzy w tej chwili, będziemy – brzydkie słowo użyję – przesłuchiwać czy wzywać do wyjaśnień ich postawy, przed organy odpowiedzialności zawodowej.
całość na:
https://pch24.pl/lekarze-znow-stana-przed-sadem-za-kwestionowanie-polityki-pandemicznej-moga-stracic-prawo-wykonywania-zawodu/
 
17 marca 2023 r. 19 lekarzy i naukowców stanie przed sądem w Poznaniu
Wszyscy oskarżeni zostali o to, że "w okresie pomiędzy październikiem a grudniem 2020 r. publicznie rozpowszechniali informacje niezgodne z aktualną wiedzą medyczną i propagowali postawy antyzdrowotne, działając na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa poprzez podpisanie jednego, dwóch lub wszystkich trzech apeli:
 
http://www.apelnaukowcowilekarzy.pl/index.html
 
Lekarze i naukowcy zostali oskarżeni między innymi za stwierdzenia:
 
- Środowisko naukowców i lekarzy, jakie reprezentują osoby podpisane pod tym apelem, pragnie wyrazić zaniepokojenie perspektywą masowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 szczepionkami, które nie zostały właściwie zbadane i których zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów - co napisali w listopadzie 2020 roku w jednym ze swoich apeli.
 
- Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzenie skutecznych szczepionek przeciw wirusowi SARS-CoV-2 stanowi wielkie wyzwanie. Jednakże, obowiązkiem każdego naukowca jest zwrócenie uwagi, że w przypadku nowych szczepionek mamy do czynienia z eksperymentalnym produktem medycznym, który nie przeszedł wszystkich faz badań i nie powinien być rekomendowany - dodawali.
 
Okazuje się, że zaniepokojenie lekarzy spowodowane stosowaniem na masową skalę nowatorskich i nie do końca przebadanych procedur medycznych, stanowi w dzisiejszych czasach postawę antyzdrowotną..., a informowanie o ryzyku z tym związanym działa na szkodę pacjentów...
 
Efektem działań Naczelnej Izby Lekarskiej jest doprowadzenie 116 doktorów i profesorów, którzy podpisali się pod tymi dokumentami, przed sądy lekarskie w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.
 
Pierwsza rozprawa odbędzie się 17 marca 2023 r. w Poznaniu, zachęcamy do wsparcia swoją obecnością tych przedstawicieli świata medycyny i nauki, którzy ośmielili się głośno mówić o ryzyku, a jednocześnie ryzykować swoją karierę zawodową w celu wywołania dyskusji na tematy okołokowidowe, w których panowała i w gruncie rzeczy panuje nadal tylko jedna dopuszczalna linia myślenia oparta na wybranych dowodach naukowych, a czasem tylko na przekonaniach.
 
W Poznaniu sądzeni będą również członkowie PSNLiN.
za:
https://psnlin.pl/news-psnlin,17-marca-2023-r-19-lekarzy-i-naukowcow-stanie-przed-sadem-w-poznaniu,103.html
 
---------------------------------
Brytyjski The Telegraph uzyskał ponad 100 000 wiadomości WhatsApp wysłanych między Mattem Hancockiem (na zdjęciu u góry) a innymi ministrami i urzędnikami u szczytu pandemii Covid-19. Rozmowy podnoszą istotne nowe pytania dotyczące radzenia sobie z pandemią przed publicznym dochodzeniem w sprawie reakcji na Covid-19.
 
W nadchodzących dniach zostaną ujawnione druzgocące szczegóły dotyczące reakcji na pandemię w Wielkiej Brytanii, które do tej pory pozostawały tajemnicą.
Jak wynika z korespondencji, Hancock zastanawiał się, jak najskuteczniej nastraszyć ludzi nowym wariantem koronawirusa, by zmusić ich do przestrzegania lockdownu.
 
Gazeta  "The Sunday Telegraph" opublikowała w niedzielę 5 marca kolejną część z ponad 100 tys. wiadomości wymienionych na Whatsappie między Hancockiem a innymi ministrami i urzędnikami na początku pandemii COVID-19. Źródłem przecieku do gazety jest dziennikarka Isabel Oakeshott, która pomagała Hancockowi pisać niewydane jeszcze wspomnienia z okresu pandemii.
 
W wiadomościach wysłanych 13 grudnia 2020 r. Hancock wyrażał zaniepokojenie tym, że władze Londynu mogą się sprzeciwiać nowemu lockdownowi. "Zamiast dawać zbyt wiele sygnałów wcześniej, możemy rzucić na boisko nowy wariant" — napisał jeden z doradców, na co Hancock odpowiedział: "Wystraszymy nowym wariantem, że wszystkim spodnie pospadają". "Tak, to właśnie spowoduje odpowiednią zmianę zachowania" — zauważa doradca, po czym minister pyta: "To kiedy wykorzystujemy nowy wariant?".
--------------
Matt Hancock do ministrów: Zaangażujcie policję do maksimum by egzekwować “lockdown”
Ministrowie i najwyższy rangą urzędnik służby cywilnej w kraju dyskutowali o tym, jak muszą „zmusić policję”, aby demonstrowała silne stanowisko w stosunku do obywateli podczas pandemi.
za:
https://kurier-pol-au.net/2023/03/04/matt-hancock-do-ministrow-zaangazujcie-policje-do-maksimum-by-egzekwowac-lockdown/
----------------------------------------------------------
„Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami?” – powiedziała Wanda Półtawska do zebranych podczas otwarcia oddziału jej imienia w Szpitalu przy ulicy Siemiradzkiego w Krakowie.
 
Według relacji lokalnego portalu LifeInKrakow.pl, obecna na uroczystości patronka placówki wprawiła w konsternację zebranych, którzy – niemal jak jeden mąż – zasłonili swoje twarze „antycovidowymi” maskami. Jak wymienia na swym profilu sam szpital, w gronie tym znaleźli się między innymi: główny odpowiedzialny za pandemiczne restrykcje minister zdrowia Adam Niedzielski, minister w kancelarii prezydenta Piotr Ćwik, wojewoda małopolski Łukasz Kmita, wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka, poseł Małgorzata Wasserman oraz wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.
 
Według relacji, dyrektor szpitala Antoni Marcinek… przeprosił za tę wypowiedź patronki oddziału dla noworodków. Nie powstrzymał się też od słów, które zabrzmiały obraźliwie wobec dostojnego gościa. – Pani Półtawska ze względu na swój wiek żyje w innej epoce, w innej rzeczywistości – miał stwierdził szef szpitala.
 
-------------------------------------
Senator Sherrod Brown (Demokrata-Ohio) wystąpił z prośbą o jednomyślną zgodę na projekt ustawy, która została udzielona „bez sprzeciwu”. Jednomyślna zgoda umożliwia uchwalenie ustawy bez protokołowania głosowania, jeśli żaden senator nie sprzeciwi się.
 
Ustawa, znana jako ustawa o pochodzeniu COVID-19 z 2023 r., ma na celu zbadanie możliwości wycieku wirusa SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, z laboratorium w Wuhan w Chinach.
 
Sens. Mike Braun (Republikania-Indiana.) i Josh Hawley (Republikanin-Missouri.) ponownie przedstawili ustawę w poniedziałek po tym, jak Departament Energii (DOE) dostarczył do Białego Domu i niektórych członków Kongresu tajny raport wywiadowczy, w którym stwierdzono, że pandemia COVID-19 najprawdopodobniej powstała w wyniku wycieku z laboratorium. Do podobnego wniosku doszło już wcześniej FBI.
 
„Dziś wieczorem Senat JEDNOGŁOŚNIE przyjął moją ustawę o odtajnieniu wszystkich informacji wywiadowczych rządu na temat pochodzenia #covid. Niech ludzie zobaczą prawdę!” — napisał Hawley na Twitterze.
za:
https://kurier-pol-au.net/2023/03/07/senat-stanow-zjednoczonych-jednoglosnie-uchwala-odtajnienie-danych-wywiadowczych-o-wycieku-covid-19-z-wuhan-lab/
---------------------------------------
Włochy: poszkodowani przez przymus przyjmowania szczepionek odwołują się do Strasburga
 
Włoska organizacja społeczna Comitato Ascoltami (Komitet „Posłuchaj mnie”), skupiająca osoby poszkodowane w wyniku przyjęcia tak zwanych szczepionek Covid-19, wystąpi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Zamierza zaskarżyć postanowienie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie legalności rządowej polityki przymusowych zastrzyków.
 
„Konwencja rzymska została naruszona w odniesieniu do prawa do życia, zdrowia, integralności psychofizycznej, do godności człowieka” – podkreślają poszkodowani. Podważają oni wyroki nr 14, 15 i 16 Trybunału Konstytucyjnego, potwierdzające rzekomą słuszność polityki przymusowych szczepień narzuconych przez były rząd Maria Draghiego lekarzom i personelowi medycznemu, a także nauczycielom, pracownikom szkół, studentom i stażystom różnych branż.
całość na:
https://pch24.pl/wlochy-poszkodowani-przez-przymus-przyjmowania-szczepionek-odwoluja-sie-do-strasburga/
Zobacz równiez:

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.