Fałszywa pandemia? - cz. 181 - naukowcy przeciw "pandemii"
data:11 stycznia 2023     Redaktor: Redakcja

- WHO, ONZ i ich plan GLOBALNEGO ZAMACHU na nasze wolności - dr Astrid Stuckelberger
https://rumble.com/v246zzc-who-onz-i-ich-plan-globalnego-zamachu-na-nasze-wolnoci-dr-astrid-stuckelber.html - lektor polski
-  Konferencja Ordo Medicus - Wstrzymanie rekomendacji "szczepień" przeciw Covid-19 - https://ordomedicus.org
https://rumble.com/v20stdc-szczepienia-przeciw-covid-19.-biaa-ksiga-pandemii-koronawirusa.html
- Amerykańskie organy regulacyjne ds. leków przyznały się do odejścia od normalnego procesu zatwierdzania szczepionki w przypadku szczepionki Pfizer na COVID-19.
- W 2022 roku WHO opublikowało instrukcje jak reagować na niepokoje społeczne, gdy program szczepień okaże się nieskuteczny lub szkodliwy.

 
 
- Przeżywamy apokaliptyczną chwilę w historii ludzkości. Obecnie żyjemy w okresie tyranii Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowej Organizacji Zdrowia.
https://rumble.com/v246zzc-who-onz-i-ich-plan-globalnego-zamachu-na-nasze-wolnoci-dr-astrid-stuckelber.html

Rządy państw nie są już rządami państw. Większość krajów jest zarejestrowana jako przedsiębiorstwa w przeróżnych rejestrach Europy i całego świata. Poniższy materiał przedstawia ogólne spojrzenie na kryzys nazwany Covid-19. Przebiegał on w kilku etapach:

tyrania roku 2020 - propaganda straszenia, epatowanie śmiercią wyolbrzymione za pomocą środków masowego przekazu. Nieprawdopodobna mutacja wirusa SARS-Cov-2. Przeszło na tak wiele mutacji, że praktycznie zniknął po kilku wersjach językowych, z tego powodu wyprodukowanie szczepionki było niemożliwe. Pierwszy wirus nigdy nie został wyizolowany. Test PCR jest fałszywym kłamstwem. Wynalazca tego testu sam stwierdził, że nie można przejść do wskaźników diagnostycznych.

W roku 2021 mamy ograniczone etyki, urągające wszelkim normom badanie ludzi z całego świata. Producent leku nie ma prawa sam robić badań naukowych, a następnie następnie analizować, ponieważ później będzie to później sprzedawać. Nie został też na niego nałożony zwrot rekompensaty za skutki uboczne, osoby poddające się szczepieniu nie zostały w pełni poinformowane i nie podpisane dokumentu uznanej zgody, nie zachowały się też tajemnicy lekarskiej dot. ochrony danych osobowych, każdy może wiedzieć, czy dana osoba jest zaszczepiona czy nie. Chodziło o to, aby wytworzyć strach, by móc narzucać każdemu zastrzyk eksperymentalny.

Drugi etap całkowitej kontroli szczepionki. W latach 2022-2024 rzeczy mają się do końca ze strony WHO i ONZ: digitalizacja, powszechny podział kodu QR oraz właściwanie narracji dotyczącej wirusa. W ten sposób można zastosować wieczne pandemie. Zostały zaatakowane nie tylko nasze konstytucyjne prawa i obywatelstwo, ale także nasz genom, a przecież genom ludzki to nasza ludzkość. Nie dotykając się genomu jakiejkolwiek istoty ludzkiej.

Nie dotykajcie osesków ani kobiet w ciąży. To u nich genom się rozwija i pomnaża. Do czego dążyć nazistów, do dzieci i ich zachowań, aby w ten sposób uzyskać eksterminację ludzkości albo samą cywilizację.

Posunęli się bardzo daleko w zastępowaniu ludzi sztuczną inteligencją, planują inteligentne miasta, domy, gdzie wszystko jest połączone i nie ma nad tym żadnej kontroli.

Globalnym zamiarem jest totalna dyktatura w dziedzinie zdrowia. Obecnie przygotowywany jest międzynarodowy dokument ustanowiony przez CA +. Zmieniono sposób wykorzystania i zależności, gdzie nie istnieje już odporność naturalna, ale tylko i wyłącznie poszczepienna, wprowadzono globalny plan szczepienia przez GAVI – jedną z organizacji Billa Gates'a.

Artykuły zawarte w Konstytucji WHO wprowadzają mechanizm służący do obalenia wszystkich konstytucji krajów na całym świecie, wprowadzają prawo do zmiany diagnostyki, procedury postępowania w dziedzinie jakości, do leczenia i postępowania w zakresie produktów leczniczych oraz rozwinięcia marketingu i standaryzacji. Kontrolując dziedzinę zdrowia, można zawładnąć każdą inną. Państwa nie będą już władzy, a będą raczej liniami korporacyjnymi. Dokument ten nie jest w żaden sposób etyczny, nie ma żadnych zasad moralnych.

Aby się temu sprzeciwić, możemy pomóc rządowi naszego państwa, że ​​nie jest już naszym reprezentantem i nie akceptujemy się, aby płacić na te organizacje z naszymi partnerami. Trzeba zacząć się nad nowym systemem, gdzie ludzie będą żyli razem i będą samowystarczalni. Od razu dodano sposoby życia, które sami wybrali, odrzucili system Watykanu, prawa rzymskiego i pochodzenia do rodziny, do jakiejkolwiek istoty, nigdy nie udało się ustalić jego genomu i nie zamieniono mężczyzn i kobiet, nie niszcząc istoty.

Dr Astrid Stuckelberger jest naukowcem i międzynarodowym ekspertem w dziedzinie zdrowia publicznego. Współpracowała z ONZ i WHO w zakresie międzynarodowych przepisów medycznych (IHR) i zarządzania kryzysowego zdrowia publicznego w latach 2009-2013. Stworzyła Letnią Szkołę Globalnego Zdrowia i Praw Człowieka szkolącą polityków WHO i ONZ w zakresie IHR.

Otrzymał tytuł profesora honorowego Instytutu Bioregulacji i Gerontologii Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych.

Jest autorką 12 książek, ponad 180 publikacji naukowych oraz dokumentów specjalnych dla ONZ, UE i rządów. Współtworzy książkę WHO z dziedziny polityki zdrowia psychicznego i etyki badań międzynarodowych INNOVB. Otrzymała nagrodę sekretarza generalnego ONZ.

Więcej o Astrid Stuckelberger: astridstuckelberger.com

https://rumble.com/v246zzc-who-onz-i-ich-plan-globalnego-zamachu-na-nasze-wolnoci-dr-astrid-stuckelber.html
 
------------------------------------------------------
https://ordomedicus.org/wspieram/
 
-  1 grudnia odbyła się konferencja zorganizowana przez Fundację Ordo Medicus dotycząca wstrzymania rekomendacji szczepień przeciw COVID-19. Fundacja Ordo Medicus wystosowała oświadczenie wraz z uzasadnieniem naukowym dotyczącym tej kwestii, które zostało podpisane przez szereg lekarzy i naukowców i zaprezentowane na konferencji,

W konferencji wzięli udział:

prof. n. med. Grzegorz Raczak
dr. n. med. Zbigniew Martyka
dr n. med. Piotr Witczak
lek. Paweł Basiukiewicz
lek. Anna Martynowska
lek. Jerzy Milewski
lek. Tomasz Wołoszyn
dr Mariusz Błochowiak

Przedstawiono również „Białą księgę pandemii koronawirusa” wraz z aktualnym wykazem miejsc, do których została wysłana za potwierdzeniem odbioru.

Poniżej znajdują się przedstawione na konferencji prezentacje.

https://rumble.com/v20stdc-szczepienia-przeciw-covid-19.-biaa-ksiga-pandemii-koronawirusa.html
transkrypcja konferencji:
https://ordomedicus.org/transkrypcja-konferencji-szczepienia-przeciw-covid-19-biala-ksiega-pandemii-koronawirusa-z-1-grudnia-2022/
 
---------------------------------------------------

- Pojawiające się warianty koronawirusa pokazują naturalną ewolucję wirusów, słabnąc i stając się bardziej zaraźliwymi, ale administracja Bidena chce nadal manipulować COVID-em, aby kontrolować obywateli, i jest „bardziej zainteresowana śledzeniem nauk politycznych niż prawdziwych nauk”, wypowiedział się były Sekretarz rozwoju miejskiego, dr Ben Carson, w wywiadzie dla Newsmax.

„To dość dziwne, ale gdybyśmy naprawdę podążali za nauką, myślelibyśmy o naturalnej ewolucji wirusów i ich tendencjach mutacji w czasie, z każdą nową odmianą będącą słabszą od poprzednich” – powiedział Carson w wywiadzie dla Newsmax”. „Są słabsze ale stają się bardziej zaraźliwe i dlatego tak wiele osób testuje pozytywnie, choć nie są poważnie chore. To jest trend, który będzie się utrzymywał i powinien stać się bardziej powszechny w całym naszym społeczeństwie i stać się czymś endemicznym coś, z czym mamy do czynienia”.

Powiedział też, że rząd uważa tę sprawę za „zbyt delikatną” i manipuluje nią w taki sposób, aby móc utrzymywac kontrole społeczną”.

„Nigdy tak naprawdę nie mieli niczego, co byłoby tak dobre jak COVID, jeśli chodzi o kontrolowanie populacji, i próbują to wykorzystywać, aby dowiedzieć się, w jaki sposób mogą zmaksymalizować kontrolę nad społeczeństwem amerykańskim” – powiedział Carson.

Są więc stany, które przywracają wymagania dotyczące masek dla dzieci w wieku szkolnym, a jak powiedział Carson, dzieje się tak, „ponieważ ignorowane są szkodliwe skutki, jakie wywarły maseczki, izolacja i wszystkie inne restrykcje pandemiczne”.

za: https://kurier-pol-au.net/

----------------------------------------------------------

Kilka tygodni po tym, jak firma Pfizer i jej partner BioNTech ogłosili, że rozpoczęli składanie dokumentów w celu zatwierdzenia ich szczepionki przeciwko COVID-19, urzędnik amerykańskiej Agencji ds. jak organy regulacyjne rozważały, czy zatwierdzić BLA, wynika z jednego z dokumentów.

„To odstępstwo od naszej normalnej praktyki ma na celu ułatwienie etykietowania i dystrybucji produktów i jest zgodne z innymi praktykami Centrum mającymi na celu ułatwienie dostarczania szczepionek podczas ogłoszonego stanu zagrożenia zdrowia publicznego” — napisał Christopher Joneckis, zastępca dyrektora FDA ds. zarządzania przeglądami, w 17 czerwca , 2021, notatka. „Podając numer licencji, powinniśmy poinformować, że ten numer licencji nie stanowi żadnego zatwierdxzenia FDA w sprawie wniosku”.

Joneckis powiedział, że decyzja wynikała częściowo z przyznania przez FDA zezwolenia na użycie awaryjne (EUA) dla zastrzyku pod koniec 2020 r. Oznacza to, że FDA „zna i przejrzała wiele informacji zawartych we wniosku BLA”, które obejmowały głównie danych wykorzystanych we wniosku o odprawę w trybie pilnym – powiedział.

EUA mogą zostać przyznane, jeśli ogłoszono stan zagrożenia zdrowia publicznego, a FDA uzna, że „uzasadnione jest przekonanie”, że szczepionka lub inny produkt, o którym mowa, „może być skuteczny” w zapobieganiu, diagnozowaniu lub leczeniu choroby lub stanu spowodowanego przez masowe zagrożenie zdrowia. Zwykle BLA wymaga wyższego progu dowodów, wykazującego, że produkt jest „bezpieczny, czysty i skuteczny”.

Oddzielny dokument opublikowany w tym tygodniu wykazał, że numer licencji został przekazany firmie Pfizer, mimo że nie podjęto oficjaln ej decyzji o zatwierdzeniu leku po tym, jak firma Pfizer o to wystąpiła.

FDA przyznała BLA szczepionce firmy Pfizer dla osób w wieku 16 lat i starszych w dniu 23 sierpnia 2021 r. Szczepionka została później zatwierdzona dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy. FDA zatwierdziła również lub zatwierdziła wiele dawek przypominających, ponieważ szczepionka słabo radzi sobie z nowszymi wariantami.

Dokumenty zostały ujawnione przez Informed Consent Action Network (ICAN), która z powodzeniem przekonała sąd do wydania nakazu dla FDA o przedstawienie dokumentów związanych z jej działaniami w kwestii szczepionek przeciw COVID-19 po tym, jak agencja twierdziła, że zajmie to dziesięciolecia. Rząd dostarcza dokumenty ICAN w odpowiedzi na pozew i żądania ustawy o wolności informacji.

Aaron Siri, prawnik reprezentujący sieć, powiedział The Epoch Times w e-mailu, że nowe dokumenty są „kolejnym dowodem potwierdzającym, że licencja na ten produkt szybko została przesądzona bez koniecznego procesu”.

FDA nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.

za: https://kurier-pol-au.net/

-----------------------------------------------

W 2022 roku WHO opublikowało instrukcje jak reagować na niepokoje społeczne, gdy program szczepień okaże się nieskuteczny lub szkodliwy. Podręcznik zawiera instrukcje i gotowe skrypty dla polityków i mediów.
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/352029/WHO-EURO-2022-3471-43230-60590-eng.pdf?sequence=1&isAllowed=yhttps://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/352029/WHO-EURO-2022-3471-43230-60590-eng.pdf?sequence=1&isAllowed=y


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.