Fałszywa Pandemia? - cz. 167 - tragiczne skutki uboczne szczepień
data:13 września 2022     Redaktor: Redakcja

- - Analiza pacjentów z najmłodszej grupy wiekowej wskazuje, że aby uniknąć jednej hospitalizacji spowodowanej COVID-19, niemal 100 osób może mieć poważne powikłania po szczepionce [...]– informuje „Nasz Dziennik”.

- Zespół naukowców z Harvardu, Oxfordu, Johns Hopkins: Szczepionki są nawet 98x gorsze niż wirus

- ZAPOMNIAŁEŚ O PANDEMII? Tajemniczy dokument WHO wchodzi w życie! [PODCAST]

- Dokument Pfizera, który ta firma chciała utajnić na dziesięciolecia! Szczepionki to śmierć! - globalne-archiwum.pl

- Ponad 400 lekarzy, naukowców i specjalistów z ponad 34 krajów ogłosiło dziś rano międzynarodowy kryzys medyczny z powodu „chorób i śmierci związanych ze „szczepionkami COVID-19”.
Deklaracja i składanie podpisów: https://t.co/dbNrRbkXzy https://t.co/A2tp546r3V
(https://twitter.com/PiotrWitczak_/status/1568912076843749376?t=cIMuvaVqInBvSvIPW516sg&s=03

Analiza pacjentów z najmłodszej grupy wiekowej wskazuje, że aby uniknąć jednej hospitalizacji spowodowanej COVID-19, niemal 100 osób może mieć poważne powikłania po szczepionce, a silną reakcję poszczepienną, zakłócającą codzienne funkcjonowanie, może odczuć nawet kilka tysięcy zaszczepionych – informuje w piątkowym wydaniu „Nasz Dziennik”.

O szczegółach informuje dr Piotr Witczak, biolog medyczny, specjalizujący się w zakresie immunologii.

– Niezależni naukowcy z całego świata przeanalizowali dane dotyczące bezpieczeństwa, które dostarczyli producenci preparatów szczepionkowych. Okazało się, że liczba poważnych powikłań i reakcji po szczepieniu znacząco przewyższa korzyści związane z liczbą hospitalizacji COVID-19. Różnica jest miażdżąca – informuje nas w rozmowie dr Piotr Witczak.

Tymczasem Ministerstwo Zdrowia, zapytane przez nas, czy rozważa wstrzymanie akcji szczepienia w grupie dzieci i młodzieży do lat 18, ogranicza się do lakonicznego stwierdzenia.

– Dotychczasowe zalecenia w zakresie szczepienia populacji polskiej osób 5+ nie zmieniły się – informuje nas Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy MZ.

Zdaniem mec. Arkadiusza Teteli, prawnika z Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, wobec tylu sygnałów ostrzegających przed niebezpiecznym działaniem szczepionek przeciw COVID-19 nasze państwo nadal ryzykuje zdrowiem dzieci.

– Wiemy doskonale, że choroba wywołana ostatnio dominującym wariantem wirusa przebiega bardzo łagodnie, zwłaszcza u dzieci. Nie rozumiem, dlaczego mimo to resort nadal nie myśli o wyłączeniu dzieci z programu sczepień przeciw COVID-19 – zastanawia się nasz rozmówca.

Na zmianę stanowiska w kwestii szczepień dzieci liczy też Maria Kurowska, poseł Solidarnej Polski, członek Parlamentarnego Zespołu ds. Sanitaryzmu.

– Mimo że formalnie nie ma w Polsce obowiązkowości szczepienia dzieci tymi preparatami, to jednak takie nachalne zachęcanie jest także niedopuszczalne. Nie mamy pełnej wiedzy o konsekwencjach, jakie te szczepionki mogą wywołać, zwłaszcza wśród dzieci. Dodatkowo najnowsze dane podważają zarówno ich skuteczność, jak i bezpieczeństwo – zauważa w rozmowie z nami poseł.

Przypomnijmy, że z uwagi na uaktualnione dane dotyczące przebiegu choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2 m.in. władze Danii zdecydowały o zaprzestaniu powszechnego szczepienia przeciw COVID-19 dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

– Szczepienia w tej grupie wiekowej były możliwe tylko do czerwca. Obecnie, ponieważ dzieci i młodzież bardzo rzadko chorują na COVID-19, zwłaszcza po zakażeniu wariantem omikron, szczepionka dla nich nie jest już dostępna w tym kraju. Wyjątek stanowi niewielka liczba dzieci o szczególnie zwiększonym ryzyku wystąpienia ciężkiego przebiegu choroby COVID-19, która nadal może przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19, ale na wyraźne wskazanie lekarza – potwierdza w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Małgorzata Prusak, przewodnicząca Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich Polski.

-------------------------------------------------------------------

Najnowsze badania dotyczące działania tzw. szczepionek przeciwko Covid-19 wykazały, że są one bardziej niebezpieczne, nawet o niemal 100 razy niż miałby wyrządzać rzekomy „koronawirus”.

Zespół wybitnych naukowców z ośrodków badawczych m.in. Uniwersytetów Harvard, Oxford, Johns Hopkins, Waszyngton, Toronto, opublikował 12 września wyniki badań pt „COVID-19 Szczepionki dla młodych dorosłych: Ocena ryzyka i korzyści oraz pięć argumentów etycznych przeciwko obowiązkowi szczepień na uniwersytetach” – donosi pismo Epoch Times.

Naukowcy korzystali z oficjalnych danych agencji CDC oraz innych dostępnych, pokazujących tzw. zdarzenia niepożądane „szczepionek” i wykazali, że niepożądane skutki ich przyjęcia przekraczają aż o 98 razy skutki klasyfikowane jako efekt „wirusa SARS-CoV-2” mającego powodować Covid-19.

Według badania, „Na każdą hospitalizację po szczepieniu COVID-19, której zapobieżono u wcześniej niezakażonych młodych dorosłych, przewidujemy od 18 do 98 poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym od 1,7 do 3,0 przypadków zapalenia mięśnia sercowego związanego z podaniem szczepionki u mężczyzn oraz od 1 373 do 3 234 przypadków reaktogenności stopnia ≥3, która zakłóca codzienne czynności.”

za:

https://www.bibula.com/?p=136156

---------------------------------------------------

Posłuchaj podcastu z tekstu Agnieszki Stelmach, który ukazał się na portalu PCh24


----------------------------------------------------

Dokument Pfizera, który ta firma chciała utajnić na dziesięciolecia! Szczepionki to śmierć! - globalne-archiwum.pl

Pełny tekst Raportu

Celia Farber, dziennikarka śledcza ujawniła dokument firmy Pfizer, który nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego, ale został ujawniony jako część FOIA (Freedom of Information Act – Ustawy o Informacji Jawnej), w którym opisuje niepożądane skutki zaledwie pierwszych trzech miesięcy, wywołanych tak zwaną szczepionką przeciw COVID-19. W dokumencie tym pojawia się pełna, przerażająca lista schorzeń, które firma Pfizer miała monitorować, aby upewnić się, czy będą występować jako niepożądane odczyny poszczepienne.

Dokument, do którego dotarła dziennikarka śledcza Celia Farber nie pozostawia złudzeń, że jest to najważniejszy dokument przeciwko szczepieniom, który ujrzał światło dzienne na przestrzeni ostatnich 100 lat. Dokument jest prawdziwy i został opublikowany pod nadzorem światowej sławy specjalistów w dziedzinie medycyny, jak: Aaron Cheriaty, MD Profesor Psychiatrii, UCI School of Medicine Dyrektor Programu Etyki Medycznej, UCI Health, b. dr n. med. Harvey Risch Profesor Epidemiologii Szkoła Zdrowia Publicznego Yale, czy C. Peter A. McCullough, MD, MPH, FACP, FACC, FCCP, FAHA, FNKF, FNLA, FCRSA współtworzący PHMPT.

Grupa o nazwie Public Health and Medical Professional for Transparency Documents pozwała FDA wygrywając sprawę o ujawnienie dokumentów firmy Pfizer dotyczących niepożądanych zdarzeń związanych z ich „szczepionką” na COVID-19. Firma Pfizer walczyła o ukrycie tego dokumentu przez co najmniej 55 lat. Sędzia, który prowadził sprawę nakazał wyrokiem sądu ujawnić pełną treść dokumentu.

Public Health and Medical Professional for Transparency Documents to organizacja non-profit, składająca się z pracowników służby zdrowia, lekarzy, naukowców i dziennikarzy, istnieje wyłącznie po to, by pozyskiwać i rozpowszechniać dane, na których opiera się FDA przy licencjonowaniu tych tak zwanych „szczepionek” przeciw COVID-19. Jak wiele innych organizacji tego typu, Public Health and Medical Professional for Transparency Documents wykonuje wręcz „zbawczą” pracę względem zwykłych obywateli tej planety.

A teraz dobrze się czegoś złap, otóż: w ciągu 90 dni po wydaniu „szczepionki” EUA odnotowali 1223 zgony i 158 000 działań niepożądanych, w tym zgony płodów, spontaniczne poronienia i inne. W swoim zaszyfrowanym, „transludzkim” słownictwie farmaceutycznym nazywają to „doświadczeniem postmarketingowym” – zauważa dziennikarka.

Pfizer przyznaje, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy od momentu wprowadzenia szczepionki zarejestrował aż 42 086 przypadków niepożądanych reakcji. Można określić na podstawie dokumentu firmy Pfizer, te 42 086 przypadków stanowiły łącznie 139 888 zdarzeń niepożądanych. Innymi słowy, w wielu przypadkach pojawiły się doniesienia o wielu zdarzeniach niepożądanych, co potęguje całe przedsięwzięcie.

Czytając dokument firmy Pfizer, docieramy do Tabeli 7, która zawiera szereg kategorii działań niepożądanych, twardych danych, z których wszystkie zostały zgłoszone w ciągu pierwszych trzech miesięcy od wprowadzenia szczepionek firmy Pfizer. Warto to powtórzyć, te twarde, oficjalne dane, zostały zgłoszone w ciągu pierwszych trzech miesięcy od momentu podawania terapii genowej mRNA na COVID-19.

Zaznaczamy, że w Tabeli 7 tylko w samym kryterium sercowo – naczyniowym przeczytamy o: ostrych zapaleniach mięśnia sercowego, zawałach serca, o ostrej niewydolności serca, wstrząsach kardiogennych, wieńcowych chorobach tętnic, zespole tachykardii, kardiomiopatii czy wreszcie częstoskurczu. [por. pdf]

 Pełny tekst Raportu

--------------------------------------------------------------------------

Ponad 400 lekarzy, naukowców i specjalistów z ponad 34 krajów ogłosiło dziś rano międzynarodowy kryzys medyczny z powodu „chorób i śmierci związanych ze „szczepionkami COVID-19”.

"My, lekarze i naukowcy z całego świata, deklarujemy, że istnieje międzynarodowy kryzys medyczny z powodu chorób i zgonów związanych z podawaniem produktów znanych jako „szczepionki przeciw COVID-19”. Deklaracja i składanie podpisów: http://medicalcrisisdeclaration.com

--------------------------------------------------------------------------

Bożysław "Wilko" Strzebor-Raróg / @wilko_wedyn) wysłał/a Tweeta o godz. 3:15 PM on niedz., wrz 11, 2022:
Jeżeli ktokolwiek pamięta to na samym początku sugerowałem że preparaty negatywnie wpływają na funkcje INTERFERONU - teraz są dowody - rysunek. Konsekwencje tego są dramatyczne w skali populacji która przyjęła wiele dawek mmRNA. Pytajcie o nie @PiotrWitczak_ i @basiukiewiczpaw https://t.co/0jSSmGTO09
(https://twitter.com/wilko_wedyn/status/1568951350154625024?t=JT_EbseX7DVLPaUvke8v0Q&s=03

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.