Fałszywa pandemia? - cz. 163 - covidianie w natarciu
data:26 lipca 2022     Redaktor: Redakcja

- Fala smsów - MZ: wprowadzamy  drugą dawkę przypominającą przeciw #COVID19 dla osób 60+ po 120 dniach od przyjęcia pierwszej dawki przypominającej.
Szczepienia dzieci to błąd - ostrzega dyrektor Narodowej Rady Zdrowia w Danii
- Wydatki na propagandę covidową w polskich mediach
- O covidianach - na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki.
- Małpia ospa - zagrożenie dla świata wg WHO; WHO ogłasza międzynarodowy stan zagrożenia małpią ospą, mimo że 9 członków komitetu ekspertów było przeciw, a tylko 6 - za
- MZ odmówiło G.Płaczkowi udzielenia odpowiedzi na pytanie: ile zaszczepionych dzieci przeciw Covid-19 (pomiędzy 10-14 rokiem życia) zmarło w Polsce do maja 2022 roku
- Jedna z byłych urzędniczek USA, która kierowała reakcją na COVID-19 podczas administracji Trumpa, powiedziała 22 lipca, że nie oczekiwało się, aby szczepionki przeciw COVID-19 chroniły przed infekcją.
- Specjalna Komisja Unii Europejskiej ds. C-19 stwierdziła oficjalnie: „Obywateli nie wzywano do szczepienia się. Ostatecznie nie wprowadzono obowiązku szczepień na C-19. Obywatele byli tylko MOTYWOWANI do szczepienia się"
- Szczepienia a zaburzenia miesiączkowania

Ministerstwo Zdrowia @MZ_GOV_PL
21 lip Minister@a_niedzielski
: Od 22 lipca wprowadzamy drugą dawkę przypominającą przeciw #COVID19 dla osób 60+ po 120 dniach od przyjęcia pierwszej dawki przypominającej.
Już 22 lipca będą wystawione #eskierowania na drugą dawkę przypominającą dla osób 60-79 lat i 12+ z zaburzoną odpornością. Blisko 5 mln osób w przyszłym tygodniu otrzyma informację w formie sms-a.

Szczepienia dzieci to błąd - ostrzega dyrektor Narodowej Rady Zdrowia w Danii

artykule stwierdzono, że:
 1. na pytanie czy szczepienie dzieci było błędem, dyrektor odpowiedział - "Z tego, co wiemy dzisiaj: tak. Z tego, co wtedy wiedzieliśmy: nie." Czyli podjęto pochopną decyzję???
 2. potwierdza powyższe kolejne stwierdzenie dyrektora: "wiosną było jasne, że szczepionki nie były szczególnie zapobiegawcze, ale raczej zapobiegały poważnym chorobom, i dlatego musimy teraz "pogłębić naukę". Z perspektywy czasu niewiele wynieśliśmy z rozszerzenia programu szczepień dla dzieci, jeśli chodzi o kontrolę epidemii. Ale widać to z perspektywy czasu." Przewidywanie jest jednak cechą naukowca oraz menadżera. Za to płacą obywatele, żeby czuć się bezpiecznie, bo ktoś kto mieni się autorytetem MUSI wiedzieć i przewidywać więcej niż zwykły obywatel. NIE WOLNO RÓWNIEŻ ZAKAZYWAĆ DYSKUSJI, CO BYŁO POWSZECHNE W NIEMAL CAŁEJ EUROPIE!
 3. Christine Stabell Benn, profesor kliniczny na Uniwersytecie Południowej Danii, od dawna krytykuje szczepienie dzieci w przypadku chorób koronawirusowych. Nie miała wątpliwości, że rekomendacja była niepotrzebna już wtedy, gdy Dania poleciła szczepionki tego typu grupie wiekowej 12-15 lat w lecie 2021. Dodatkowo stwierdziła: "Mieliśmy kilka szczepionek o bardzo nieznanym profilu skutków ubocznych, a jednocześnie mieliśmy dzieci, które nie miały nic do zyskania na szczepieniu." O prof. Benn wspominałem w swoim wystąpieniu w wywiadzie jakiego udzieliliśmy wspólnie z p. dr n. med. Dorotą Sienkiewicz dla PL1tv przed rokiem.
 4. ww pani profesor zaznaczyła, że sama Narodowa Rada Zdrowia stwierdziła istnienie wielu niepewności co do tego, czy decyzja o szczepieniu dzieci była właściwa, i z tego powodu Rada powinna była dostosować siłę swojej kampanii dotyczącej szczepień dzieci do wątpliwości jakie istniały. Nalega, aby zarząd ponownie rozważył, czy naprawdę istnieje powód, aby "wywierać tak dużą presję na rodziców" w sprawie szczepienia dzieci p/koronawirusowi. Dodatkowo powiedziała, że zrzucono na dzieci odpowiedzialność za zdrowie swoich rodziców i dziadków, co uznała za nierozsądne. Polskie władze poddały się ogólnej narracji i co teraz? Dlaczego pociągano do odpowiedzialności sądowej lekarzy wątpiących w "jedynie słuszną linię"?! Czy z tego powodu, że naukowcy nie myślą samodzielnie, ale ich myśli "idą za pieniędzmi z różnych źródeł"?
 5. 60 % rodziców po akcji szczepień dzieci p/koronawirusowi przestało ufać władzom państwowym. A jak jest w Polsce? Ile osób zwątpiło w dobre intencje władz?
 6. ww dyrektor stwierdził, że akcja szczepienia dzieci i jej wyniki były pouczające i że nie przeprowadzono by ponownie takiej akcji przy obecnym stanie wiedzy.
 7. o dziwo, dyrektor nie widzi w tym nic złego, że zachęcał rodziców do szczepień dzieci: wg tego pana było to normalne, że zalecał coś co nie zostało sprawdzone w długim czasie na dużych populacjach, i nawet podziękował za zaszczepienie dzieci rodzicom. Jak sam stwierdził, "Chcę spojrzeć w oczy wszystkim rodzicom dzieci, które zaszczepiły swoje dziecko i powiedzieć: "słusznie zrobiłeś i dziękuję za wysłuchanie". Ale jednocześnie - i to jest ważne, ABY ZACHOWAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE - przyznam i powiem, że staliśmy się mądrzejsi i nie zrobilibyśmy tego samego dzisiaj. I nie zrobimy tego również w przyszłości."Chodzi więc o zachowanie pewności siebie tego pana, nie o dzieci, które zostały zaszczepione. Widać, że pewne typy osobowości są takie same w każdym kraju. Ciekawe czy w Polsce będzie podobna konferencja prasowa, a wiadomość już została przekazana znanej i lubianej p. prof. Agnieszce Szuster - Ciesielkiej. Czekam na reakcję.
Widać z tego, że w uzasadnionych przypadkach należy stawiać pytania i mieć wątpliwości, tak jak to zrobili lekarze z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, w tym piszący te słowa i pani dr.n.med. Dorota Sienkiewicz, prezes PSNLiN, podpisując list do pracowników edukacji w Polsce.
 
lek. med. Piotr Rossudowski
https://psnlin.pl/
--------------------------------------------

"Jestem pewna, że kampania szczepień przejdzie do historii jako największy medyczny skandal. Zostanie też uznana za największą zbrodnie popełnioną przeciwko ludzkości- powiedziała niemiecka polityk i posłanka do Parlamentu Europejskiego Christine ANDERSON w Parlamencie Europejskim podczas przesłuchania publicznego dotyczącego bezpieczeństwa lotów po przymusowym wyszczepianiu pilotów eksperymentalnymi preparatami genetycznymi przeciw Covid-19.

"Wiele osób może stracić życie. Chodzi tu o bezpieczeństwo lotnicze, które być może już nie istnieje. Wielu z pilotów, którzy nie chcieli zostać zaszczepieni zostali zwolnieni. A ci, którzy przystali na szczepionkę ponieważ maja rodzinę na utrzymaniu i są pod presją, bardzo możliwe, że już nie są w stanie wykonywać swojego zawodu z powodów bezpieczeństwa. To jest pewne, że dla zagubionych elit, to jest szok. Najpierw zmusza się ludzi do przyjęcia szczepionki tylko po to, żeby później się okazało, że to mogła być najgłupsza decyzja w ich życiu"- mówiła we wstępie do przesłuchania publicznego Christine ANDERSON.

Dnia 05 lipca 2022 roku, w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, z inicjatywy Christine ANDERSON i Virginie JORON, posłanek w Parlamencie Europejskim, odbyło się przesłuchanie publiczne. Dotyczyło ono problemów zdrowotnych, które pojawiły się u pilotów i personelu latającego po rozpocząciu kampanii wstrzykiwania preparatów mających zapobiec zarażeniu się i chorobie związanej z koronawirusem Sars Cov-2.

Piloci i personel latający są reprezentowani przez mecenas Diane PROTAT z ławy adwokackiej z Paryża, która reprezentuje zwiżzek « Navigants Libres ».

Udział wzięli również: mecenas Philipp KRUSE, adwokat w Szwajcarii, kapitan Chantal VIOLET ze Szwajcarii, która jest pilotem i Laetitia HAWARD, która jest stewardesą.

Link do filmu na stronie Parlamentu UE. (W prawym górmym rogu proszę wyvbrać język tłumaczenia)

https://www.europarl.europa.eu/streaming/?event=20220705-1930-SPECIAL-

https://psnlin.pl/
--------------------------------------------

Tylko w ostatnim czasie wyszło na jaw, że PiS przeznaczył 12 milionów złotych z kieszeni podatników na propagandę covidową. Szczegółowe dane udało się uzyskać z Kancelarii Premiera dzięki prawu dostępu do informacji publicznej.

,,Pandemiczna lista płac’’ w Polsce, stan na kwiecień 2021 r.:

 • Polskie Radio S.A. – 1,5 MLN zł
 • Radio Muzyka Fakty Grupa RMF – 3 MLN zł
 • Telewizja Polska S.A. – ok. 1,7 MLN zł
 • Polsat Media Biuro Reklamy – ok. 2,18 MLN zł
 • Prografix Sp. z.o.o. – ok. 1,8 MLN zł
 • i inne, na kwoty nieprzekraczające 1 miliona zł
za: Ruch Narodowy
---------------------------------------------
„Niczym upiory spod ziemi na światło dnia wychynęli dawni eksperci. Od dawna niesłyszany prof. Krzysztof Simon znowu wspomina o hekatombie i powtarza niczym katarynka strasznie zgraną melodię, że trzeba się szczepić. (…) O dziwo, nie wszyscy dawni hardlinerzy podążają tą samą drogą. Z chóru licencjonowanych covidian wyłamał się ostatnio prof. Włodzimierz Gut”, pisze na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki.
 
Publicysta cytuje dwie „herezje”, jakich dopuścił się w wywiadzie dla PAP prof. Gut, że „ponad 90 proc. osób zetknęło się już z wirusem. Zgony i ciężkie przebiegi na masową skalę już nam nie grożą” oraz: „Jak jest choroba, to są potrzebne leki. Na lekach się zarabia, a i część koncernów zbudowała swoją bardzo mocną pozycję od początku epidemii”.
 
W ocenie Pawła Lisickiego za takie wypowiedzi prof. Gut jeszcze kilka miesięcy temu zostałby przez media głównego nurtu oraz większość polityków rządu i opozycji „rozszarpany i napiętnowany jako foliarz”.
 
Skąd taka zmiana, jeśli chodzi o prof. Guta? Tego nie wiadomo. Paweł Lisicki zwraca uwagę, że nikt, łącznie z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim nie „przywołał wirusologa do porządku”.
 
„Opowieść o szóstej fali niezbyt chwyciła. Może dlatego, że Polacy uodpornili się na doniesienia o falach, mutacjach, wirusach? Wyniki przeprowadzonych na początku lipca badań pokazały, że co czwarty respondent zachowuje zdecydowany spokój (24,5 proc.), a 40 proc. raczej zachowuje spokój. Łącznie daje to 64,5 proc. Polacy wykazują się zdrowym rozsądkiem i nie będzie ich łatwo nastraszyć. Nie jest to jednak niemożliwe, co pokazują przykłady innych państw, które pod wpływem informacji o wzroście liczby zachorowań już zaczęły albo wracać do obostrzeń, albo zapowiadać ich wprowadzenie”, podkreśla autor „Epoki Antychrysta”.
 
W ocenie publicysty walka z COVID stała się dla niektórych rządów „poligonem, na którym można było przetestować poziom społecznej uległości”.
„Umiejętnie prowadzona kampania strachu pozwala zmienić znaczenie słów. Dzięki temu solidarność społeczna stała się instrumentem powszechnego zniewolenia. Wszyscy nosimy maseczki, bo wszyscy ponosimy odpowiedzialność za drugich. Wszyscy się szczepimy, bo każdy niezaszczepiony jest niebezpieczeństwem dla wszystkich. Granicą mojej wolności jest życie i zdrowie innych. Przy pomocy tych sloganów można skutecznie zniszczyć opór”, podsumowuje.
Źródło: tygodnik „Do Rzeczy”
--------------------------------------------------------
 
Fundacja Ordo Medicus (@OrdoMedicus) wysłał/a Tweeta o godz. 5:42 PM on sob., lip 23, 2022:
Pikanterii dzisiejszej decyzji WHO dot. ogłoszenia zagrożenia pandemicznego małpią ospą dodaje fakt, że 9 członków komitetu ekspertów głosowało przeciw, a 6 za.
Szef WHO unieważnił głosowanie komitetu i zdecydował o ogłoszeniu stanu zagrożenia.

Dyrektor-dyktator
ogłasza międzynarodowy stan zagrożenia małpią ospą, mimo że 9 członków komitetu ekspertów było przeciw, a tylko 6 - za Wirus małpiej ospy raczej nie zagraża populacji heteroseksualnej
https://twitter.com/PiotrWitczak
----------------------------------------------------------

Jedna z byłych urzędniczek USA, która kierowała reakcją na COVID-19 podczas administracji Trumpa, powiedziała 22 lipca, że nie oczekiwało się, aby szczepionki przeciw COVID-19 chroniły przed infekcją.

„Wiedziałam, że te szczepionki nie będą chronić przed infekcją. I myślę, że przesadziliśmy z promowaniem szczepionek. I to sprawiło, że ludzie zaczęli się martwić, że nic nie uchroni ich przed ciężkimi chorobami i hospitalizacją” – powiedziała Deborah Birx, koordynator ds. odpowiedzi na COVID-19 w Białym Domu pod rządami byłego prezydenta Donalda Trumpa, podczas wystąpienia w Fox News.

Szczepionki Moderna i Pfizer COVID-19 otrzymały pod koniec 2020 r. zezwolenie na stosowanie w sytuacjach awaryjnych w celu zapobiegania objawowemu COVID-19 i były promowane przez wielu urzędników służby zdrowia, w tym Birx.

https://kurier-pol-au.net/2022/07/25/deborah-birx-mowi-ze-szczepionki-przeciw-covid-19-nigdy-nie-mialy-chronic-przed-infekcja/

-----------------------------------------------------------

Piotr Witczak @PiotrWitczak_25 lip
 
"Przez Niemcy przetoczyła się fala chorób układu oddechowego. Stowarzyszenie Lekarzy Ogólnych Saar uważa noszenie maski za jedną z przyczyn – i opowiada się za bardziej umiarkowanym jej używaniem"

-------------------------------------------------------------
 
Grzegorz Płaczek napisał, że Ministerstwo Zdrowia odmówiło mu udzielenia odpowiedzi na bardzo ważne pytanie. "MZ odmówiło mi udzielenia odpowiedzi na pytanie: ile zaszczepionych dzieci przeciw Covid-19 (pomiędzy 10-14 rokiem życia) zmarło w Polsce do maja 2022 roku"

--------------------------------------------------------------
https://www.science.org/doi/10.1126/sciadv.abm7201
tłum. google:
Na początku 2021 r. wiele osób zaczęło dzielić się tym, że po zaszczepieniu SARS-CoV-2 doświadczyło nieoczekiwanego krwawienia miesiączkowego. Zbadaliśmy to pojawiające się zjawisko zmienionych wzorców krwawień miesiączkowych na wygodnej próbce osób obecnie i wcześniej miesiączkujących za pomocą ankiety internetowej. W tej próbce 42% osób z regularnymi cyklami miesiączkowymi krwawiło bardziej niż zwykle, podczas gdy 44% nie zgłosiło żadnych zmian po zaszczepieniu. Wśród respondentów, które zazwyczaj nie miesiączkują, 71% osób stosujących długo działające odwracalne środki antykoncepcyjne, 39% osób przyjmujących hormony potwierdzające płeć i 66% osób po menopauzie zgłosiło przełomowe krwawienie. Odkryliśmy, że zwiększone/przebijające krwawienie było istotnie związane z wiekiem, ogólnoustrojowymi skutkami ubocznymi szczepionki (gorączka i/lub zmęczenie), historią ciąży lub porodu oraz pochodzeniem etnicznym.[...]

Gdy szczepionka SARS-CoV-2 stała się dostępna dla nastolatków, wezwania do zrozumienia zmian menstruacyjnych związanych ze szczepionką wzrosły, ponieważ rodzice czuli, że oceniają rozwój dojrzewania dziecka i przyszłą płodność wobec ryzyka zachorowania na koronawirusa 2019 (COVID -19)

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.