AKCJA! 17.06 przyjdź na wiec pod  hasłem: Trzaskowski PREZYDENT SB
data:14 czerwca 2020     Redaktor: Redakcja

Zapraszamy na protest przeciwko działalności  Rafała Trzaskowskiego, który zatrudnia sześciu  funkcjonariuszy SB w Urzędzie Miasta Warszawa oraz doprowadził do rekomunizacji przestrzeni publicznej w stolicy gdzie na miejsce bohaterów przywrócono ulicom nazwy zbrodniarzy komunistycznych.

Wiec odbędzie się pod  hasłem:  Trzaskowski PREZYDENT SB

zapraszamy  17 czerwca (w środę)  godzina 11.00  Plac Bankowy w Warszawie przed Urzędem Miasta!
 
Następnie udajemy się pod Sąd Najwyższy  oraz do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie potrzeby przeprowadzenia dekomunizacji.
 
Zgromadzenie jest legalne w ramach kampanii wyborczej naszego Komitetu Wyborczego Pawła Świtonia  - rodziny legendarnego założyciela Wolnych Związków Zawodowych
Zapraszają:
Stowarzyszenie Weteranów walki o Niepodległość  NIEZŁOMNI   –   Zygmunt Miernik  (tel. 505 770 567)
Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich -   Adam Słomka (tel. 601646080)
oraz uczestnicy miasteczka protestu pod Sądem Najwyższym        pn. Zamknąć Michnika - uniewinnić Miernika!





Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.