Sukces protestujących! List Otwarty do Prezydenta Olsztyna dotyczący patronatu dla Marszu Równości - aktualizacja
data:12 czerwca 2019     Redaktor: Redakcja

BRAWO! Sukces środowisk prorodzinnych i patriotycznych w Olsztynie! Marsz LGBT musiał zmienić trasę i przejdzie "opłotkami". Inne marsze w obronie tradycyjnych wartości i przeciwko edukacji LGBT idą centralnymi ulicami Olsztyna!
Skuteczny protest jest możliwy! Zachęcamy do brania przykładu z olsztyńskiej mobilizacji przeciw LGBT.


Okazuje się, że Marsz LGBT nie jest legalny!

Szanowni Państwo,

poniżej krótka informacja prasowa:

Urząd Miasta Olsztyn zarejestrował zgłoszone niezgodnie z prawem zgromadzenie LGBT, a odmówił rejestracji zgromadzeniu, które zostało zgłoszone zgodnie z procedurami. Tak w praktyce realizowana jest promocja działań lobby LGBT i ograniczanie wolności obrońców dzieci i rodziny.

Środowiska LGBT zapowiedziały na 15 czerwca swój marsz w Olsztynie. Problem jednak w tym, że marsz ten nie został legalnie zgłoszony. Zgromadzenie można zgłosić 30 dni przed jego odbyciem, czyli w przypadku zgromadzenia które ma się odbyć 15 czerwca, może to być zrobione 16 maja o północy. Działacze LGBT zgłosili swoje zgromadzenie 15 maja, czyli o jeden dzień za wcześnie.

Zgromadzenie w obronie tradycyjnych wartości i przeciwko edukacji LGBT organizowane przez Fundację Pro - Prawo do Życia zostało zgłoszone 16 maja o północy, czyli w pierwszym możliwym terminie zapewniającym legalną rejestrację wydarzenia. Jednak urząd odmówił rejestracji przemarszu i wezwał organizatora do zmiany trasy.

Urząd w rozmowie telefonicznej na uwagi o tym, że zgromadzenie LGBT w świetle prawa nie jest zgłoszone, nie zareagował.

Zarejestrowanie przez Urząd Miasta Olszyna zgromadzenia LGBT mimo zgłoszenia go zbyt wcześnie powoduje, że prawo o zgromadzeniach po prostu nie działa. Tym sposobem może się okazać, że legalnie zgłaszane zgromadzenia, które nie podobają się władzom miast, będą po prostu blokowane. Skoro urząd nie stosuje przepisów ustawy, to może dowolnie naginać rzeczywistość i rejestrować zgromadzenia w dowolnej kolejności, bez względu na niezgodne z prawem zgłoszenia. W praktyce oznacza to, że wolność zgromadzeń jest ograniczona. Tak wygląda prawdziwe niszczenie demokracji.

Pozdrawiam serdecznie
Anna Szczerbata

anna.szczerbata@stopaborcji.pl
------------------.......................................................-----------


Szanowni Państwo,

Zapraszamy do dołączania się do Listu Otwartego w sprawie planowanego tzw. „Marszu Równości” w Olsztynie. Wystarczy dopisać się na dole maila i przesłać dalej znajomym lub innym osobom. Można także przesłać w wersji papierowej na adres Pana Prezydenta lub na skrzynkę mailową jak poniżej:

dr inż. Piotr Grzymowicz

Urząd Miasta Olsztyna
Plac Jana Pawła II nr 1
10-101 Olsztyn
pokój nr 124

prezydentmiasta@olsztyn.eu

kancelaria.ogolna@olsztyn.eu


Szanowny Pan dr inż. Piotr Grzymowicz

Prezydent Miasta Olsztyn


List Otwarty do Prezydenta Olsztyna

Z wielkim zaniepokojeniem przyjęliśmy informację o Pierwszym Olsztyńskim tzw. „Marszu Równości”, pod patronatem Pana Prezydenta Olsztyna. Marsz ten jest planowany na 15 czerwca 2019 roku. Jak informuje Gazeta Wyborcza „W tym roku środowisko LGBTQ+ i ich sympatycy oraz wszyscy zabiegający o równość będą mieli swoje święto w Olsztynie”.

Według Wolnej Wikipedii LGBTQ+ znaczy:
„LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości. … Istnieje trend obejmowania terminem kolejnych grup, co bardzo często zawiera się w skrócie LGBTQ+”. Całość definicji w załączniku.
Mówiąc w skrócie i po polsku są to mężczyźni i kobiety współżyjące seksualnie w obrębie własnej płci, osoby zmieniające płeć, nie będące pewne swojej płci, reprezentujące wszelkie odmiany sposobów zaspokajania seksualnego, w tym zabiegający o legalizację związków ze zwierzętami, osób dorosłych z dziećmi, związków kazirodczych i innych jeszcze nie odkrytych form życia i współżycia seksualnego, a także seks między tymi wszystkimi grupami.

Środowisko LGBTQ+:
dąży do zniszczenia cywilizacji podważając porządek naturalny oparty na identyfikacji płciowej człowieka – kobieta, mężczyzna
występuje przeciwko tradycyjnemu małżeństwu kobiety i mężczyzny i niszczy instytucję małżeństwa, które jest w Polsce pod ochroną Konstytucji  – Art. 18.
występuje także przeciwko chrześcijańskiemu i wszelkiemu tradycyjnemu dziedzictwu Europy i Polski jako złu uniemożliwiającemu swobodne kształtowanie orientacji oraz tożsamości seksualnej. Troska o chrześcijańskie dziedzictwo Narodu i najlepsze tradycje Pierwszej i Drugiej Rzeczpospolitej wynikają wprost z Preambuły Konstytucji i powinne być także pod ochroną każdej władzy i obywateli w Polsce.
propaguje wychowanie seksualne w szkołach wg wytycznych WHO gdzie nieletnie i bardzo nieletnie osoby (nawet przedszkolaki) są uczone akceptacji dla wszelkich form zachowań seksualnych, technik takich zachowań. Zajęcia te są przeprowadzane także przez osoby dorosłe nieznane im, (pochodzące ze środowisk LGBTQ+, nie akceptujące norm moralnych), sprowadzane do szkół przez seksedukatorów i pedagogów przy wsparciu prezydentów polskich miast, jak np. pan Prezydent Rafał Trzaskowski. Wygląda to na przeprowadzanie deprawacji nieletnich na wielką skalę, która posiada znamiona molestowania seksualnego, przynajmniej psychicznego, przez dorosłe osoby. To oznacza, że można podejrzewać o nakłanianie w szkole, przez dorosłych, do  inicjacji seksualnej nieletnich, co jest bardzo bliskie pedofilii i zagrożone karami wynikającymi z Kodeksu Karnego.
W ostatnich tygodniach środowiska LGBT+ dopuściły się w Polsce:
profanacji wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej przy użyciu symboliki LGBTQ+,
profanacji na „Marszu Równości” w Gdańsku,
profanacji Mszy Świętej na „Marszu Równości” w Warszawie.
Widać, że te wydarzenia nie są przypadkowe i nikt nie zamierza się wycofać z coraz mocniejszych „happeningów” niszczących chrześcijaństwo, naszą tradycję i rodzinę. Na „Marszach Równości” stosowana jest powszechnie mowa nienawiści kierowana do osób wyznających tradycyjne wartości rodzinne chronione Konstytucją RP.
Pan Prezydent jest dla nas Olsztynian szczególną osobą zaufania społecznego, jako wybrany w opozycji do kandydata, który prowadził się bardzo niemoralnie. Dlatego z niedowierzaniem zapoznaliśmy się z Pana listem do organizatorów „Marszu Równości” w Olsztynie, że obejmuje Pan honorowy patronat z przyjemnością. Mamy nadzieję, że informacja jakoby ten „Marsz Równości” może liczyć na dofinansowanie Urzędu Miasta/Prezydenta Olsztyna jest nieprawdziwa. Marsz dla Życia ubiegał się bezskutecznie o takie dofinansowanie.
„Marsz Równości” ma się odbyć po raz pierwszy w Olsztynie, stolicy Warmii, dla wielu Świętej Warmii, w niedalekiej odległości od świętowania 100-lecia Niepodległości Polski, dla której odzyskania niebagatelne znaczenie miały objawienia Matki Bożej w Gietrzwałdzie i wzmocnienie duchowe narodu.
Pan Prezydent życzliwie traktuje tradycyjne środowiska i uczestniczy w świętach w Gietrzwałdzie, patronuje Marszom dla Życia i Orszakom Trzech Króli. Z tego tytułu liczymy, że Pan nie tylko rozumie zagrożenie płynące dla takich wartości od środowisk LGBTQ+ i bezpośrednio od najbliższego „Marszu Równości”, możliwości łamania prawa, Konstytucji RP, ale także wspiera Pan obywateli w budowaniu naszego społeczeństwa, cywilizacji. Rozumiemy, że poddawany jest Pan olbrzymiej presji przez wspomniane środowiska, a także instytucje, które wspierają, przez modę i obowiązujące trendy. Środowiska, trendy, wielkie instytucje i systemy odchodzą. Pozostaje to co my zrobimy.
„Marsz Równości” odbywa się w ciągu dnia, biorą w nich udział osoby nieletnie, a także jest obserwowany przez osoby nieletnie. Dzieci mogą być postawione w nagłej sytuacji konfrontacji z zachowaniami gorszącymi, mogącymi niszczyć ich osobowość. Nieletni powinni w takiej sytuacji podlegać ochronie prawnej.

W załączeniu przedstawiamy sytuację w Gdańsku po ostatnim „Marszu Równości”. Pani Prezydent Dulkiewicz, w swoich oświadczeniach, informuje, że jako osoba wierząca i matka z dzieckiem została poruszona i oszukana na „Marszu Równości”.

Pan Prezydent jest szczęśliwym ojcem oraz dziadkiem. Czy nie warto by było nie dopuścić do wpuszczenia do serca Warmii wydarzeń i organizacji, które będą niszczyły tradycję, chrześcijańskie dziedzictwo Narodu i Europy, podstawy naturalne i cywilizacyjne?
Oceniamy iż „Marsz Równości” jest próbą wywołania niepokojów społecznych. Dotychczasowe marsze organizowane w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu pokazują iż istotą marszy jest prowokacja wobec środowisk katolickich i ludzi o tradycyjnych poglądach. Profanacje, łamanie prawa, Konstytucji oraz plany demoralizacji nieletnich w szkołach i na ulicach uprawniają do przeciwstawienia się i do podjęcia odpowiednich kroków. Jednocześnie wyraźnie wskazujemy, że ani w Polsce, ani w Olsztynie nikt nie prześladuje ludzi ze środowisk o odmiennych preferencjach seksualnych. Nie ma też żadnego powodu, aby ludzie ze środowisk LGBTQ+ swoją sferę seksualną demonstrowali na ulicy dodatkowo w sposób tak wulgarny, gorszący, zagrażający w szczególności najmłodszym. Osoby publiczne zajmujące najwyższe stanowiska mają obowiązek bronić swoich obywateli, przestrzegać prawa i informować odpowiednie organy o łamaniu prawa i krzywdzeniu nieletnich zagrożonych molestowaniem seksualnym i pedofilią.
Doceniamy dotychczasowe działania Pana Prezydenta dalekie od skrajności i ideologizacji życia społecznego Naszego Miasta. Wzywamy do cofnięcia patronatu, ewentualnego dofinansowania i zgody dla „Marszu Równości” w Olsztynie. Domagamy się także wstrzymania i przeciwdziałania wprowadzaniu wychowania seksualnego opartego na błędnych założeniach WHO. Chcielibyśmy wyrazić nasze wsparcie w przeprowadzeniu tych działań.

W załączeniu:

www.Trójmiasto.pl postępowanie prokuratorskie
Onet. Aleksandra Dulkiewicz. Zostałam oszukana na Marszu Równości
Profanacja Gdańsk i definicja LGBTQ+

Z poważaniem

Członkowie Ruchu Kontroli Wyborów Warmia i Mazury:

Andrzej Kuc                      - Koordynator Wolontariatu RKW WiM

Sławomir Hryniewicz     – Rzecznik Prasowy RKW WiM

Anna Piotrowska             - Konsultant RKW WiM

Andrzej Adamowicz        - Redaktor Naczelny „Echo Purdy”

Władysław Kałudziński – Prezes Stowarzyszenia „Pro-Patria”

Zobacz równiez:

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.