NAWIĄŻ KONTAKT! Ruch Kontroli Wyborów - aktualna lista koordynatorów okręgowych i powiatowych
data:03 lipca 2015     Redaktor: husarz

Publikujemy listę koordynatorów okręgowych i powiatowych Ruchu Kontroli wyborów. Struktura cały czas się rozrasta, lista jest na bieżąco aktualizowana. Apelujemy o propagowanie idei ruchu w Państwa środowiskach oraz o informowanie o lokalnych koordynatorach, którzy udzielają wszelkich informacji o RKW. Przyjmujemy zgłoszenia na koordynatorów, członków komisji, mężów zaufania oraz wolontariuszy mobilnych grup zbierających wyniki i robiących zdjęcia protokołów. Każda pomoc jest potrzebna!

ostatnia aktualizacja 23 października 2015
RewirKoordynatorEmailTelefon
ZAGRANICA
Polonia, Polacy za granicąWojciech Rawskipolonia@ruchkontroliwyborow.pl+48 532 487 316(po 17:00 czasu polskiego)
POLSKA
Okręg białostocki   
Powiaty okręgu białostockiego
białostocki i BiałystokDanuta Rodziewiczrkwgrabowka@gmail.com889 981 159
hajnowskiBogusław Łabędzkirkwhajnowka@gmail.com609 037 559
bielskiWojciech Legierskiw.legierski@redber.pl609 567 147
Okręg bielsko podlaski   
Powiaty okręgu bielsko podlaskiego
bialskiUrszula Szubińskaszubinska@gmail.com793 661 971
łukowskiMirosław Majakmistral75@o2.pl695 832 042
radzyńskiAndrzej Dzięgalangadariusz@poczta.fm505 098 989
Okręg bielsko-bialskiRafał Dudziakrafaldudziak@web.de606 277 331
Powiaty okręgu bielsko-bialskiego
bielskiWojciech Legierskiw.legierski@redber.pl609 567 147
Bielsko-BiałaPronobis Szymonrkw.bielsko@gmail.com724 387 632
cieszyński (tylko gm. ZebrzydowiceMariusz Ciokmariuszroot@gmail.com734 198 862
Jastrzębie-ZdrójJacek Próchnickiw.gaki113@wp.pl781 282 450
pszczyńskiMateusz Gorzędowskim.gorzedowski@interia.pl664 496 643
wodzisławskiRobert Radeckirradecki74@gmail.com667 807 804
ŻoryAleksandra Aleksandrowiczaleksianola@o2.pl537 455 979
żywieckiAdrian Midoradi.kamil@interia.pl508 669 025
Okręg bydgoskiBogdan Dzakanowskibydgoska.liga.rodzin@gmail.com664 432 709
Powiaty okręgu bydgoskiego
bydgoskiBarbara Szyfferrkw.bydgoszcz@gmail.com662 626 111
BydgoszczBogdan Dzakanowskibydgoska.liga.rodzin@gmail.com664 432 709
Bydgoszcz-FordonMariola Gwizdałam.gwizdala@op.pl504 298 407
Bydgoszcz-MiastoPaweł Millamilla.pawel@gmail.com784 093 093
świeckiMaciej Różyckisolidarni2010bydgoszcz@gmail.com502 506 960
inowrocławskiGrzegorz Kulczyckigrzegorz4859 poczta.fm608 302 199
mogileńskiRafał Kawalerskikawalerski.r@gmail.com725 486 105
nakielskiEryk Janczyszynjanczyszyn@wp.pl660 787 929
sępoleńskiKazimierz Barabas-601 441 756
żnińskiGrzegorz Kulczyckigrzegorz4859@poczta.fm608 302 199
Okręg chełmskiGrzegorz Słupczyńskigrzegorzslupczynski@gmail.com825 633 535, 503 126 681
Powiaty okręgu chełmskiego
ChełmJoanna Wiesława Kowalczukchelm.klubgp@wp.pl514 441 775
chełmskiRyszard Bejdabrak mejla602 514 069
krasnostawskiRoman Fornalskibrak mejla723 866 210
włodawskiJerzy Kozyrakamena1933@tlen .pl669 200 924
Okręg ciechanowski   
Powiaty okręgu ciechanowskiego
płoński i ciechanowskiHubert Gburzynskihubertgb@gmail.com789 074 930
pułtuskiMarek Dąbrowskimarekd.it@gmail.com505 179 888
Okręg częstochowski   
Powiaty okręgu częstochowskiego
Częstochowa, częstochowski, kłobucki i myszkowskiJerzy Zimnyksdtv.zimnyjerzy@gmail.com694 755 474
lublinieckiDominik Pykapyka.dominik@gmail.com721 138 633
zawierciańskiMarcin Janoskamarcin.janoska@gmail.com668 109 100
Okręg elbląskiWioletta Machniewskaklubgpolsztyn@gmail.com662 042 204
Powiaty okręgu elbląskiego
bartoszyckiZbigniew Makarewiczstal-gaz.zbyszekm@wp.pl601 459 634
Elbląg i elbląskiPaweł Bączkiewiczpa.czkiewicz@wp.pl880 801 818
lidzbarskiDanuta Kielakdanutakielak@gmail.com511 374 865
nowomiejski, ostródzkiKarol Gruszczynskikarol.gruszczynski.olpl@gmail.com660 759 739
Okręg gdański   
Powiaty okręgu gdańskiego
SopotAndrzej Ewertandrzej.ewert@gmail.com601 652 661
kartuskiMarek Skibarkw.okreg35@gmail.com502 650 655
malborskiKrzysztof Urbank.urban@aktywnygniew.pl664 635 715
starogardzkiTomasz Boszkatboszka@onet.pl501 415 389
sztumskiKrzysztof Urbank.urban@aktywnygniew.pl664 635 715
GdańskAnna Kolakowskagniady1@wp.pl881 921 289
Okręg gdyńskiJagoda Wawrowskarkwjawagdynia@gmail.com506 982 898
Powiaty okręgu gdyńskiego
GdyniaJagoda Wawrowskarkwjawagdynia@gmail.com506 982 898
puckiJadwiga Łukomska-Raszkaraszkajadwiga@gmail.com509 319 157
wejherowskiWioletta Mackiewicz-Sasiakvioletta.sasiak@gmail.com606 917 957
Okręg gorzowski   
Powiaty okręgu gorzowskiego
strzelecko-drezdeneckiKrzysztof Cichowlascichowlas.krzysztof@wp.pl500 041 520
sulęcińskiZenon Fabianowiczf_z@op.pl602 134 770
Okręg jeleniogórski  td>
Powiaty okręgu jeleniogórskiego
kamiennogórskiMarek Mazurrkwkamiennagora@gmail.com505 875 728
lwóweckiEwelina Paluchewik8@vp.pl697 035 745
lwóweckiEwelina Paluchewik8@vp.pl697 035 745
zgorzeleckiGrzegorz Stemlerfasci1@wp.pl605 032 501
Okręg kaliski   
Powiaty okręgu kaliskiego
Kalisz i kaliskiRyszard Łańduchlanduch.porwity@gmail.com510 558 311
krotoszyńskiMarek Dolińskimareczek19641964@gmail.com601 716 646
ostrowskiMaria Muszyńskam.muszynska@onet.poczta.pl604 542 611
Okręg katowickiMaciej Odorkiewiczmaciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl517 461 424
Powiaty okręgu katowickiego
BytomRobert Terkarobert.terka@gmail.com793 626 125
ChorzówBarbara Olszewskalillivlenn@gmail.com694 417 600
Dąbrowa GórniczaRoman Słowikroman.slowik@op.pl600 795 434
GliwiceMarek Berezowskirm_berezowski@o2.pl601 518 127
TychyKrzysztof Krajewskirkw.referendum2015@arta.net.pl609 293 680
gliwickiRajmund Russinrajmundr@op.pl727 901 645
Katowice cz.1Piotr Wazlpiotr_wazl@poczta.onet.pl793 876 196
Katowice cz.2Grzegorz Czerwińskig.a.czerwinski@gmail.com536 865 382
MysłowiceDaniel Jacentdanieljacent@gmail.com503 099 306
Ruda ŚląskaKrzysztof Połaprkw.rudaslaska@gmail.com668 402 095
Rybnik i rybnickiRoman Fritzroman.fritz@wp.pl691 489 038
Siemianowice ŚląskieRobert Braksatorrobrax@wp.pl537 828 508
będzińskiRobert Braksatorrobrax@wp.pl537 828 508
SosnowiecWojciech Grabowskinapoleon.czarny@wp.pl605 918 156
ŚwiętochłowiceHenryk Bąkowiczhenrykbakowicz@gmail.com791 270 371
tarnogórskiAdam Ochmanochman.adam@gmail.com669 855 948
ZabrzeJanusz Irzykjanusz.irzyk@gmail.com607 516 113
raciborskiStefania Pakstefaniapak@web.de697 286 309
mikołowskiLeon Węgliński-733 222 272
Okręg kieleckiRenata Krzeczowskarkw.kielce.rk@gmail.com501 502 214
Powiaty okręgu kieleckiego
buskiKatarzyna Gadawskakatarzyna.k09@gmail.com604 273 121
kieleckiRenata Krzeczowskarkw.kielce.rk@gmail.com501 502 214
sandomierskiJerzy Jońcajerzy.jonca@interia.pl601 283 820
Okręg koniński   
Powiaty okręgu konińskiego
KoninZbigniew Ossowskizbigniewossa@onet.pl602 878 516
Okręg koszaliński   
Powiaty okręgu koszalińskiego
drawskiJan Grzymaładrawski@ruchkontroliwyborow.com502 473 585
kołobrzeskiJerzy Jelińskieljot.ja@gmail.com943 512 129
KoszalinWojciech Malinowskirkwkoszalin@gmail.com508 209 494
świdwińskiMaciej Dąbrowskimaciek.dab@interia.pl607 256 068
Okręg krakowskiWładysław Tyrańskikragino@gmail.com607 693 541
Powiaty okręgu krakowskiego
chrzanowskiJolanta KupiecJolaKupiec320@interia.pl; rkwchrzanow@gmail.com509 592 471
krakowskiWładysław Tyrańskikragino@gmail.com607 693 541
KrakówTadeusz Kaznowskisolidarni2010-krakow@o2.pl510 398 378
myślenickiMichał Rudkowskimichal.rudkowski@interia.pl505 180 067
miechowskiRoman Czekajromanczekaj@gmail.com501 006 464
oświęcimskiEwelina Sztabewelinasztab@gmail.com 
proszowickiStanisław Iskrarkw.kpr@gmail.com791 342 965
wadowickiJerzy Curzydłozurick@wp.pl604 903 571
wielickiTomasz Kasprzykkasprzyk.t@gmail.com509 359 531
Okręg krośnieński   
Powiaty okręgu krośnieńskiego
Krosno i krośnieńskiJózef Sowińskijusow@interia.pl695 166 540
bieszczadzkiWiesław Sowińskiwiechu.s@wp.pl501 386 979
brzozowskiSzymon Stąpińskiszymek8715@wp.pl537 495 735
jasielskiMateusz Lechwarmmlechwar@o2.pl723 204 587; 13 442 84 67
brzozowskiSzymon Stąpińskiszymek8715@wp.pl537 495 735
Okręg legnickiAndrzej Lorencandrzej.lorenc@10g.pl600 671 698
Powiaty okręgu legnickiego
jaworskiJanusz Karpiejjanuszkarpiej@wp.pl691 687 712
LegnicaAndrzej Lorencandrzej.lorenc@10g.pl600 671 698
legnickiJuliusz Bończakbonjo@wp.pl603 133 031
legnicki (gm. Chojnów)Józef Leszczyńskijozef_leszczynski@hotmail.com601 498 317
polkowickiWojciech Fenrichw.fenrich@rhr.com.pl512 435 496
głogowskiJan Rzeparzepa@wp.pl; kgp.glogow@wp.pl504 651 844
Okręg leszczyński   
Powiaty okręgu leszczyńskiego
grodziskiBartosz Szajekbartosz@szajek.p606 433 421
nowotomyskiJanusz Dymowłokjd.07@wp.pl509 705 181
rawickiRoman Trawińskiromtraw@gmail.com668 248 651
śremskiKrzysztof Łożyńskirkwsrem2015@gmail.com795 412 139
Okręg lubelskiJolanta Skowronekimuchomorek@o2.pl607 305 479
Powiaty okręgu lubelskiego
opolskiBartłomiej Rogalabartlomiejrogala@o2.pl698 240 944
puławskiEwa Blaim-Główczyńskawzglowczynski@gmail.com692 580 611
kraśnickiJacek Madejekjacekmadejek@wp.pl793 683 478
ryckiDariusz Pietrasiakdarekaxe@op.pl720 156 537
łęczyńskiKarol Niewiadomskikarol9975@gazeta.pl795 213 320
lubelskiWojciech Radkowiakwradkowiak@gmail.com693 809 890
lubartowskiWojciech Radkowiakwradkowiak@gmail.com693 809 890
świdnickiArkadiusz Illekaillek@wp.pl601 150 030
LublinDorota Dziubadordziu@gmail.com501 041 110
Okręg łomżyńskiAndrzej Narewskirkwolomza@gmail.com692 488 556; 609 734 298
Powiaty okręgu łomżyńskiego
grajewskiKrzysztof Szymczakalexszymczak@onet.eu506 990 450
ŁomżaJerzy Kondratrkwpowiatlomza@gmail.com609 734 298
wysokomazowieckiMarcin Kamińskimarcin.kaminski@koliber.org517 151 142
Okręg łódzkiJan Królikowskisztablodzrkw@gmail.com729 214 037
Powiaty okręgu łódzkiego
brzezińskiSebastian Terkaclimbman121@gmail.com501 025 190
łódzki wschodniRadosław Pająkrpspider@o2.pl793 002 592
ŁódźWiesława Kapitańczykrkwlodz@gmail.com662 475 083
Łódź-BałutyPiotr Głowackibalutyrkw@gmail.com509 824 920
Łódź-GórnaAdrian Kaczmarkiewiczkaczusak@gmail.com609 143 061
Łódź-Polesie cz.1Tomasz Załęskit.zaleski@poczta.onet.pl730 166 599 po 15:00
Łódź-Polesie cz.2Maria Piotrowiczpiotrowima@gmail.com730 166 599 po 15:00
Łódź-ŚródmieścieMarek Skrzypińskitechteks@gmail.com506 058 988
Łódź-WidzewAlicja Jachalicja555510@wp.pl537 392 407
pabianickiKarol Jabłońskikarol.jablonski@poczta.fm570 353 326
Okręg nowosądeckiAntonina Węglarznw11@wp.pl784 187 722
Powiaty okręgu nowosądeckiego
Nowy SączTomasz Baliczektomekbaliczek@poczta.onet.pl606 454 948
gorlickiMarek Gawor KGPrkwgorlice@gmail.com604 445 809, 18 352 63 08
limanowskiJadwiga Sikońjaga.sikon@gmail.com513 426 355
nowosądeckiMaria Bernackamaria.bernacka@interia.pl510 103 073
nowotarskiJadwiga Nieckarzj.nieckarz@interia.pl603 796 575
suskiJarosław Błaszczykblakolte.j@gmail.pl512 833 365
Okręg olsztyńskiWioletta Machniewskaklubgpolsztyn@gmail.com662 042 204
Powiaty okręgu olsztyńskiego
ełckiMarek Chybowskichybowskimarek56@wp.pl513 149 885
kętrzyńskiAndrzej Michalskimichalski_andrzej@wp.pl600 556 858
Olsztyn i olsztyńskiAnna Piotrowskaanimaria@wp.pl573 064 730
giżycki, gołdapski, mrągowski, nidzicki, oleckiKarol Gruszczynskikarol.gruszczynski.olpl@gmail.com660 759 739
piskiKrzysztof Piaszczyńskimelanopteruss@gmail.com503 012 018
węgorzewskiKamil OlszewskiK.f.olszewski@wp.pl695 781 938
szczycieńskiElżbieta Matwiejczukszczytnojacek@gmail.com662 194 664
Okręg opolskiJerzy Łysiakj.lysiak1945@gmail.com602 133 017
Powiaty okręgu opolskiego
głubczyckiAnna Zagrodnaa.zagrodna@gmail.com530 693 933
opolskiJerzy Łysiakkontakt@kontrolawyborow.opole.pl602 133 017
nyskiEugeniusz Kamińskieugeniusz.kam@gmail.com603 897 929
Okręg ostrołęckie   
Powiaty okręgu ostrołęckiego
Ostrołęka i ostrołęckiDorota Andrzejczykdorota.andrzejczyk@op.pl505 115 040
makowskiKrzysztof Politowskikrz72pol@gmail.com506 338 712
ostrowskiAndrzej Morawskiandrzej.morawski@onet.eu602 105 846
wyszkowskiLeszek Kisielewskikisielewski.leszek@gmail.com607 894 130; 22 643 57 27
Okręg pilski   
Powiaty okręgu pilskiego
czarnkowsko-trzcianeckiEwa Nowakewanowak-eu@wp.pl512 047 776
pilskiJarosław Gawrysiakjargaw@op.pl605 599 363
szamotulskiMaciej PecynaRKWpSzamotulski@gmail.com663 212 929
złotowskiRobert Wieserobertw@electower.com502 490 359
Okręg piotrkowskiSzczepan Goskawaldekg2010@gmail.com501 428 673
Powiaty okręgu piotrkowskiego
bełchatowskiJarosław Brózdajaroslaw.brozda@gmail.com602 715 768
Piotrków Trybunalski i piotrkowskiMarcin Pietrasrkw.piotrkow@gmail.com503 845 786
radomszczańskiWaldemar Szwedowskiwaldemar.sz.rkw.radomsko@gmail.com512 103 625
tomaszowskiSzczepan Goskawaldekg2010@gmail.com501 428 673
Okręg płocki   
Powiaty okręgu płockiego
żyrardowskiAdrian Witaswitasadrian@gmail.com500 512 032
PłockKinga Szczepanekrkwplock@gmail.com724 534 885
Okręg poznańskiJanusz Szczęsnyandromedajanusz1@gmail.com791 711 067
Powiaty okręgu poznańskiego
Okręg przemyski   
Powiaty okręgu przemyskiego
jarosławskiDariusz Drozddrozd670@op.pl664 039 238
lubaczowskiMarek Górskimarekgorskigb@interia.pl795 563 660
przeworskiStanisław Witkokamilwitkoonet.pl@op.pl693 855 693
Przemyśl i przemyskiWojciech Bakunwbakun@op.pl886 787 329
Okręg radomskiMateusz Bracisiewiczmbracisiewicz@yahoo.pl509 843 085
Powiaty okręgu radomskiego
grójeckiGrażyna Kijucwarka249@wp.pl794 773 087
przysuskiPrzemysław Kusiakkusiak173@wp.pl696 084 978
RadomMichał Nowakowskim.nowakowski@hotmail.com535 394 698
zwoleńskiMarian Krawczykrkw.zwolen@gmail.com536 603 334
Okręg rzeszowskiWaldemar Maślankarkwpodkarpacie@gmail.com514 293 906
Powiaty okręgu rzeszowskiego
dębickiJakub Cisłogeocislo@wp.pl504 997 217
leżajskiJan Działoklubgp.lezajsk@interia.pl660 730 753
Okręg siedleckiMaciej Kublikowskikublikowski@wp.pl692 386 488
Powiaty okręgu siedleckiego
garwolińskiMaciej Kurowskiklubgp.garwolin@gmail.com665 993 859
łosickiBronisław Izdebskiizdebskibr@wp.pl607 413 155
mińskiMaciej Kublikowskikublikowski@wp.pl692 386 488
Siedlce i siedleckiJanusz Ginterjanusz.ginter@studio3d.pl512 487 776
sokołowskiSawomir Hardejbiuro@kraska.home.pl604 473 175
węgrowskiMichał Piotrowskimichal1989piotrowski@gmail.com783 026 221
Okręg sieradzkiAnna Stefaniakannastefan92@gmail.com533 682 281
Powiaty okręgu sieradzkiego
wieluński i wieruszowskiArtur Nawojskirkw-wielun@wp.pl884 920 596
pajęczańskiHenryk Dzbikhenrykdzbik@gmail.com; dromet@go2.pl880 119 287
poddębickiDorota Więckowskadorotawieckowska@tlen.pl668 421 750
sieradzkiMichał Świniarskirkwsieradz@gmail.com796 129 452
zduńskowolskiPiotr Szczepanikbrametzw@wp.pl509 723 665
Okręg skierniewicki   
Powiaty okręgu skierniewickiego
łowickiWojciech Gędek KGP Łowiczwgedek@gmail.com; lowicz.klubygp@wp.pl606 408 918
Skierniewice i skierniewicki cz.1Maciej Kotlińskirkwskierniewice@gmail.com601 076 733
Skierniewice i skierniewicki cz.2Waldemar Kiszczakwaldemar.kiszczak@gmail.com606 467 423
Okręg słupskiPaweł Jankowskirkw.slupsk.pj@gmail.com732 413 201
Powiaty okręgu słupskiego
lęborskiJacek Karczsvw.jkarcz@gmail.com693 331 530
SłupskPaweł Jankowskirkw.slupsk.pj@gmail.com732 413 201
Okręg suwalskiSławomir Stańczukrkwsuwalki@gmail.com731 937 979
Powiaty okręgu suwalskiego
augustowskiJarosław Grondysjaroslawgrondys@wp.pl511 227 473
Okręg szczeciński   
Powiaty okręgu szczecińskiego
gryfińskiBartosz Ponickirkwgryfinski@gmail.com692 865 308
gryfickiKamila Kasztelankamcia710@gmail.com607 219 798
myśliborskiIreneusz Szczepanikireneusz.szczepanik@gmail.com661 408 260
SzczecinAndrzej Armińskirkw.szczecin@gmail.com501 157 279, fax 91 432 23 69
ŚwinoujścieWłodzimierz Kotuniakrkw.swinoujscie@gmail.com604 185 352
Okręg tarnobrzeski   
Powiaty okręgu tarnobrzeskiego
mieleckiArtur Mryczkoartur.mryczko@gmail.com793 037 300
niżańskiPaweł Drągpawel8644@gmail.com781 821 876
stalowowolskiMariusz Limburskimariba@wp.pl883 483 369
TarnobrzegNorbert Kolanonorbert.kolano@gmail.com796 135 610
Okręg tarnowski   
Powiaty okręgu tarnowskiego
bocheńskiLudwik Kortalkorta@wp.pl515 275 443, 14 612 24 00 /
Tarnów, tarnowski, dąbrowskiDariusz Zbigniew Klichdarekklich@tlen.pl506 205 078/
tarnowski (południowe gminy)Lech Józef Michalskitvszerzyny@gmail.com519 716 403, 14 651 94 55
Okręg toruński   
Powiaty okręgu toruńskiego
GrudziądzZbigniew Adamczykzibiadams52@wp.pl692 729 328
grudziądzkiDawid Kaliszewskikalirysik@gmail.com724 149 703
toruński, Toruń m.Zbigniew Adamczykzibiadams52@wp.pl692 729 328
brodnickiZbigniew Adamczykzibiadams52@wp.pl692 729 328
wąbrzeskiZbigniew Adamczykzibiadams52@wp.pl692 729 328
chełmińskiPaweł Gawlepawelgawle@interia.pl693 037 405
Okręg wałbrzyskiErnest Nosko RNrkwwalbrzych@gmail.com501 708 345
Powiaty okręgu wałbrzyskiego
dzierżoniowski cz.1Irena Bukalskairenabukalska@interia.pl605 948 533
dzierżoniowski cz.2Janusz Manieckijanusz.maniecki@onet.pl721 170 681
kłodzki - Duszniki ZdrójKrystyna Śliwińskakrystyna.sliwinska@onet.eu604 453 771
kłodzkiKamil Łosiakkamil-losiak@wp.pl730 660 434
świdnicki cz.1Piotr Michalikwieza96@gmail.com669 511 421
świdnicki cz.2Ola Kardelarkwstrzegom@gmail.com669 170 899
wałbrzyskiRyszard Jordanjorysiek318@gmail.com604 552 997
WałbrzychMarcin Wieczorekrkwwalbrzych1@gmail.com536 770 186
ząbkowickiBeata Kuczerkuczerbeata@gmail.com791 929 244
ząbkowicki (społeczny RKW)Zygmunt Bacabacazygmunt@o2.pl698 435 568
Okręg warszawskiPaweł Zdundudaprezydentem@gmail.com604 583 535
Powiaty okręgu warszawskiego
grodziskiMariusz Rodakrm74078@gmail.com538 997 811
legionowskiAndrzej Zdunazdun01@gmail.com692 443 703
nowodworskiAnna Ładzińskahohotaktak@wp.pl; ladzinskanna@gmail.com510 132 174
otwockiPiotr Kwiatkowskipiotr.tomasz.kwiatkowski@gmail.com511 400 396
piaseczyńskiWojciech Jabłońskiwjablonski@value.com.pl; wjablonskiwars@gmail.com663 738 138
pruszkowskiAgnieszka Kaczorowska-Budekakaczorowskabudek@gmail.com604 240 620
Warszawa BemowoKarol Jaroszyńskioverhereiam@gmail.com605 322 366
Warszawa BiałołękaAdam Szatkiewiczszatkiewicza@gmail.com510 556 428
Warszawa BielanyPiotr Zajkowskiniedlagender@gmail.com693 911 779
Warszawa MokotówMirosław Polakpolak.miroslaw@gmail.com533 636 707
Warszawa Ochota/ WłochyKrzysztof Jabłonkazakjablonka@gmail.com663 030 202
Warszawa Praga Południe, Rembertów i WesołaMax Bylickimbylicki@miridamox.pl501 200 351
Warszawa Praga PółnocJoanna Korabjkrkw2015@gmail.com607 710 253
Warszawa ŚródmieściePaweł Zdundudaprezydentem@gmail.com604 583 535
Warszawa TargówekJolanta Grabowskagrabjol2015@gmail.com607 190 068
Warszawa UrsusZofia Baranzochna.b@gmail.com606 870 392
Warszawa UrsynówEwa Maria Kornackae.m.kornacka@gmail.com602 366 501
Warszawa WawerŻaneta Kulikszowa156@gmail.com792 029 353
Warszawa WilanówAnna Lewkowiczwilanow@mailplus.pl506 077 171
Warszawa WolaJoanna Pyzeljpyzel@poczta.onet.pl501 107 292
Warszawa ŻoliborzIreneusz Czmochicz@ruchkontroliwyborow.com532 343 489
warszawski zachodniLucjan Mączewskilucjanmacz@gmail.com602 267 633
wołomińskiPiotr DąbrowskikoordynatorRKW@gmail.com724 431 020
Okręg włocławskiMariusz Stachowiakskrzynka.mariusz@gmail.com602 831 955
Powiaty okręgu włocławskiego
brodnickiZdziśław Wiśniewskiwiechu19@interia.eu661 603 754/td>
aleksandrowskiJacek Graczjacekczarg@wp.pl502 204 403
włocławski i WłocławekMirosław Roszczyniałamiroslaw.roszczyniala@gmail.com793 985 454
radziejowskiKrzysztof Pieścińskikrzysztofp.1904@wp.pl787 349 410
rypińskiPiotr Czarneckirybek1981@gmail.com501 147 341
Okręg wrocławskiMagdalena Szutym.szuty@ruchkontroliwyborow.pl601 776 872
Powiaty okręgu wrocławskiego
górowskiTeresa Frączkiwiczfrat@wp.pl605 230 655
milickiPiotr Psiukpiotrek.psiuk@gmail.com504 222 691
oleśnickiMaciej Bućkombm.bucko@gmail.com695 135 456
oławskiEugeniusz Walkówwae57@wp.pl502 737 186
strzelińskiWojciech Tkaczwojciechtkacz@gmail.com601 845 601
średzkiZbigniew Balzbigniewbal@wp.pl660 041 192
trzebnickiWojciech Machnickiwtkmach@wp.pl509 831 277
WrocławJerzy Filakjerzfilak@gmail.com793 465 808
wrocławskiMirosław Parejkomirko@parejo.pl601 715 864
wołowskiJanusz Dziarskijdz poczta.fm605 834 850
Okręg zamojskiKrzysztof Sowasowa_pio@wp.pl696 438 136
Powiaty okręgu zamojskiego
biłgorajskiMarian Skubisrkwbilgoraj@gmail.com791 955 920
hrubieszowski cz.1Józef Baczewskijozefbaczewski@gmail.com510 283 714
hrubieszowski cz.2Wacław Pyzik 660 382 457
janowskiZbigniew Muchazbig1999m@gmail.com535 455 986
zamojskiCezary Radlińskicezaryradlinski@gmail.com601 975 527
ZamośćAdam Kaleniukadam.k2611@gmail.com502 268 847
Okręg zielonogórskiTomasz Naruszewicztomasz.naruszewicz@gmail.com781 100 105
Powiaty okręgu zielonogórskiego
nowosolskiRyszard Szablowskiroszada@poczta.onet.pl882 155 565
świebodzińskiArtur Kubackisklepkubus@wp.pl509 292 293
wschowskiJan Kotwickijankotwicki@wp.pl609 625 230
zielonogórski i Zielona GóraBeata Pachnik Łozińskabeata.doradztwo@gmail.com502 067 838
żagańskiKonrad Holckonrad.holc@o2.pl785 089 444
żarski cz.1Kazimierz Drozdlahucik@onet.eu662 205 682
żarski cz.2Józef Łahuciklahucik@onet.eu602 719 943

Jeśli nie odnajdujesz swojego powiatu, skontaktuj się z Krajowym Koordynatorem Sieci RKW

koordynator.krajowy@ruchkontroliwyborow.pl
Zobacz równiez:





Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.