AKTUALIZACJA: Apel o mobilizację w obronie chrześcijańskiej Polski - informujemy na bieżąco
data:28 września 2014     Redaktor: MichalW

W ostatnich miesiącach nasilają się w Polsce ataki ze strony środowisk wrogich Kościołowi katolickiemu. Protestujmy wobec powodzi satanizmu i produkcji Nergala. O WSZYSTKICH PROTESTACH iNFORMUJEMY NA BIEŻĄCO. PROGRAM PIKIET NA DOLE ARTYKUŁU.
8 października

Dzisiaj, 8 października, Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zorganizowała czuwanie pod Urzędem Miasta Krakowa modląc się różańcem o nawrócenie uczestników koncertów satanistycznego Behemotha i o uwolnienie różnych sfer naszego życia od działania złego ducha. Kolejne czuwanie - przed kolejnym koncertem - odbędzie się jutro, o godz.18, na Rynku Głównym przed Bazyliką Mariacką. Przybądźmy licznie!

 
 

6 października
 
Rektor i kanclerz UM – prof. Jacek Wysocki i prof. Bogdan Poniedziałek wystosowali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Poniżej prezentujemy jego treść. „Mając na uwadze odbiór społeczny organizacji w Akademickim Centrum Kultury Eskulap koncertu grupy Behemot (pisownia oryginalna – przyp. red.), planowanego na 6 października br., w tym liczne protesty mieszkańców oraz grup wyznaniowych, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo studentów i pracowników kampusu uniwersyteckiego nie wyrażamy zgody na organizację koncertu zespołu Behemot.”.
 
za:gloswielkopolski.pl
 

[...] koncert Behemotha w poznańskim klubie Eskulap nie odbędzie się. – O odwołanie koncertu Uniwersytet Medyczny zaapelował do firmy prowadzącej klub – powiedział PCh24.pl prof. Marek Ruchała, rzecznik uczelni. Ale informacje potwierdza „Nergal”.

Zdaniem rzecznika Uniwersytetu Medycznego, rektor uczelni zwrócił się z prośbą o odwołanie koncertu z uwagi na bezpieczeństwo studentów, mieszkających w kompleksie akademickim. Od kilku dni zapowiadano bowiem protesty przeciwko koncertowi, a sytuacja ta – zdaniem rektora – mogła doprowadzić do zakłócenia spokoju mieszkańcom studenckiego akademika.

Skąd więc informacja o tym, że to rektor odwołał koncert? Pierwszy o sprawie poinformował portal Wyborcza.pl. Tytuły o rzekomej decyzji rektora pojawiły się też w innych mediach. Strona „gazety Wyborczej” oparła swoją informację m.in. na wpisie Facebookowym lidera zespołu Behemoth, Adama Darskiego „Nergala”, który stwierdził, że Polska „została drugim krajem - po Rosji - w którym z powodów politycznych odwołano koncert Behemotha”. Tym samym lider satanistycznych muzyków potwierdził informację o odwołaniu koncertu.

Wcześniej koncert satanistycznego zespołu w klubie Eskulap był już odwoływany. Początkowo miał się odbyć 2 października. Z powodów formalnych miał jednak zostać przełożony i nowym, ustalonym terminem był 6 października. Teraz wiele wskazuje na to, że koncert w ogóle się nie odbędzie.

za pch24


4 października


Potwierdziła się informacja - 2 października satanistyczny zespół Behemoth nie zagra w poznańskim klubie Eskulap. Niestety, Nergal i jego koledzy pojawią się tam 6 października.

W poniedziałek poinformowaliśmy, że koncert satanistów na pewno nie odbędzie się 2 października. Informację taką otrzymaliśmy od prof. Marka Ruchały, rzecznika poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, właściciela klubu Eskulap. Rzecznik twierdził, że informacja jest pewna.

 

I faktycznie, zespół Behemoth nie zagra 2 października. Organizator koncertu, firma P.V. Events aż do środowego popołudnia zwlekała z ogłoszeniem decyzji w sprawie występu Behemotha. Najpierw zapowiadała oświadczenie na godzinę 12, później na 15.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że uległa zmianie data koncertu Behemoth w Klubie ESKULAP (…). Koncert odbędzie się 6.10 także w Eskulapie, start 18:30 – poinformowali organizatorzy koncertu.

Jest więc nieco więcej czasu na to, by zaprotestować przeciwko koncertowi. MOŻESZ TO ZROBIĆ JUŻ TERAZ!


 

28 września


Działania te są w większości podejmowane nie tylko za aprobatą obecnej antypolskiej i antynarodowej władzy, ale są przez nią wspierane i finansowane. Jest to możliwe, gdyż katolicy mimo, że stanowią większość, poddają się tej agresywnej mniejszości. Taka postawa powoduje, że ataki ze strony tych środowisk stają się coraz częstsze i coraz bezczelniejsze. Mamy do czynienia z eskalacją obrażania katolików, szydzenia z Boga i naszej wiary. W ostatnich miesiącach najpierw szydzono z ukrzyżowanego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, następnie byliśmy świadkamiświętokradztwa związanego z tzw. spektaklem „Golgota Picnic”. Z kolei Masoni zaczynają propagować na wystawach swoją okultystyczną sektę jako ideologię oświecenia i dobra.

 

Natomiast od 2-go do 12 –go października począwszy od Poznania, przez Łódź, Katowice, Wrocław Kraków, Warszawę, Toruń i Gdańsk przetoczy się przez Polskę satanistyczny zespół „Behomoth” z solistą Nergalem, bluźniąc Bogu i Najświętszej Boga Rodzicielce. Na ten atak szatańskich sił przeciw naszemu Kościołowi potrzebna jest modlitwa, ale bardzo ważne jest też fizyczne przeciwstawianie się siłom zła. Apelujemy do mieszkańców miast gdzie mają dotrzeć sataniści Nergala ze swoimi bluźnierstwami, by się temu przeciwstawić.
Poznański Związek Patriotyczny – Wierni Polsce apeluje do katolików w Poznaniu, by wsparli naszą manifestację przeciw temu bluźnierstwu,
którą rozpoczniemy 2-go października o godz. 17.30 przed klubem „Eskulap” przy ul. Przybyszewskiego 39.

 

Polska od 1000-ca lat była katolicka. Teraz nadszedł czas, gdy nasza wiara, wierność Bogu i Najświętszej Panience jest wystawiana na próbę. Chrystusa chcą znów zaprowadzić na Golgotę. Czy tym razem znów zostanie sam i to w naszej chrześcijańskiej Ojczyźnie?
Wychodźmy na Polskie ulice i brońmy Chrystusa, kiedy Go znieważają! Kto ma Boga w sercu nie powinien mieć lęku, tylko dumę, że staje przy swoim Zbawicielu.

 

W imieniu
Poznańskiego Związku Patriotycznego – Wierni Polsce
przewodniczący
Bogdan Freytag

Poznań, dn. 25.09.2014r


 

PROGRAM PIKIET


W najbliższy piątek (03.10.2014 r.) odbędzie się w Łodzi koncert zespołu Behemoth. Wydarzenie będzie miało miejsce od godz. 18:30 w klubie Wytwórnia, ul. Łąkowa 29.
Zorganizowanie pokojowego protestu przeciw temu wydarzeniu ogłosili przedstawiciele Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Zapowiedzieli przyjazd z Warszawy, jednocześnie zwracając się do mieszkańców Łodzi o wsparcie.
 
 
Od godziny 17:30 planowana jest modlitwa przed klubem. Zachęcam wszystkich, którzy nie wyrażają zgody na promocję satanizmu w Łodzi, do przybycia i wsparcia manifestacji.

Przypomnę, że ostatni protest przeciwko wystawieniu spektaklu "Golgota Picnic" zakończył się sukcesem. Tym ważniejsza jest obecność każdego z nas w piątek- obrona drogich nam wartości nie powinna kończyć się na jednorazowym zrywie. Tylko masowa demonstracja stwarza szansę na wycofanie się organizatora z przedsięwzięcia. Rozsyłajmy tę wiadomość do znajomych osób wraz z prośbą o przybycie.

 

Organizowana jest przez Krucjatę Różańcowa za Ojczyznę modlitwa ekspiacyjna i protest przeciwko satanizmowi i propagowaniu morderczego zła, problem dotyczy takich miast i miejsc jak:

 

2.10 – Poznań, klub Eskulap (na razie koncert odwołany na skutek protestów, taktycznie przesunięty na inny termin – 06.10.2014 – Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Poznaniu jest przełożone na 06.10.2014 – spotykamy sie o godz.17.00 przed budynkiem. Prosimy o kontaktowanie się z Panią Ritą Wilowską 797 355 240)
W związku tym w czwartek 2 października. o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Święta przebłagalna za grzech bluźnierstwa w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej prosimy o liczne przybycie http://www.swietymichalarchaniol.pl/kontakt/ )
3.10 – Łódź, klub Wytwórnia (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00, Łódź ul. Łąkowa 29 – prosimy o kontaktowanie się z Panem Arkadiuszem Nowakowskim 535535332 (Solidarni2010 Łódź), zgromadzenie już zgłoszone do UM Łódź)
 
4.10 – Katowice, Mega Club (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)
 
5.10 – Wrocław, klub Eter (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00 ul. Kazimierza Wielkiego 19 – prosimy o kontakt pod numerem 504239470 (Solidarni2010 Wrocław), zgromadzenie już zgłoszone do UM Wrocław)
 
8.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489 Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Urzędem Miasta przy kościele Ojców Franciszkanów, plac Wszystkich Świętych o godz. 18.00)
 
9.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489. Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej na Rynek Główny pod Bazyliką Mariacką o godz. 18.00)
 
10.10 – Warszawa, klub Stodoła, (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232, Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej na ul. Batorego 10, o godz. 17.00)
 
11.10 – Toruń, klub Od Nowa (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)
 
12.10 – Gdańsk, klub B90 (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232)
 

Zachęcamy by w innych miejscach naszej Ojczyzny także były podjęte podczas zgromadzeń publicznych nie tylko protesty lecz modlitwa na Różańcu Świętym i publiczne zadośćuczynienie

W zgłoszeniu podaliśmy jako cel zgromadzenia publicznego:
Protest uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przeciwko znieważaniu Boga, Maryi Królowej Polski, Świętej wiary katolickiej, protest przeciwko przestępczemu, promującemu zło, wzywającemu do nienawiści, bluźnierczemu, wyszydzającemu uczucia religijne wierzących wystąpieniu zespołu muzycznego „Behemoth” pod kierownictwem tzw. Nergala Adama Darskiego. Modlitwa różańcowa i rozważania modlitewne jako akt wynagrodzenia Bogu i Maryi Królowej Polski za akt bezbożnictwa i bluźnierstwa jaki zaplanowany jest ze szczególną perfidią w październiku, miesiącu tradycyjnie poświęconym czci Matki Bożej Różańcowej. Modlitwa o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu
Program zgromadzenia: …Będziemy się modlić w intencji „Z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”. Będziemy sprzeciwiać się bezbożnemu, bluźnierczemu, wzywającemu do nienawiści, obrażającemu Boga, Maryję Królową Polski i uczucia religijne Polaków i katolików koncertowi zespołu „Behemoth”
Mamy do czynienia z propagowaniem, już bez żadnych osłonek, satanizmu jako takiego – sam tytuł albumu już na to wskazuje! TUTAJ jest też video z piosenka „Módl się za nami Lucyferze”, która jest obrzydliwym i okropnym bluźnierstwem.
NIE MA różnicy pomiędzy Golgota Picnic a tym diabelstwem!
Zło zwyciężymy dobrem modląc się na Różańcu Świętym! Powstrzymamy nie tylko rozprzestrzenianie się cywilizacji śmierci w naszej Ojczyźnie, ale także ratować będziemy nieśmiertelne dusze tych wszystkich Dzieci Bożych, które opętane są kultem zła i przemocy.
Przeciw bluźniącemu Bogu i wyszydzającemu lud Boży Goliatowi wystąpi Dawid uzbrojony w zwykłą procę – dziś ta zwykła proca, która pokona Goliata jest Różaniec Święty.
Niepokalane Serce Maryi zwycięży poprzez kolejne zwycięstwo różańcowe.
Pozdrawiamy

 

Sekretariat

Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

 

 

Zobacz równiez:

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.