Wszystkim polecamy Rekolekcje internetowe z http://www.mocneslowo.pl/
1) Zaproszenie do rekolekcji (dla tych, którzy są niezdecydowani) tutaj »
2) Część 1 - ZŁODZIEJ tutaj »
3) Część 2 - NOC tutaj »
4) Część 3 - SAMOTNOŚC tutaj »
5) Część 4 - MIŁOŚĆ tutaj »
6) Część 5 - NIEWOLA tutaj »
7) Aktualny odcinek nagrań rekolekcyjnych: http://gloria24.pl/internetowe-rekolekcje-adwentowe-2012-nocny-zlodziej-Szustak
1) Jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnych częściach rekolekcji zapisz się na www.MocneSlowo.pl
2) Rekolekcje prowadzi ojciec Adam Szustak OP. Rekolekcje rozpoczynają się 2 grudnia i trwają do 23 grudnia. W tym czasie otrzymasz 8 krótkich nagrań oraz 3 długie konferencje.
3) Poślij informacje o tych rekolekcjach dalej. Zaproś znajomych na MocneSlowo.pl lub na Facebook: http://www.facebook.com/pages/MocneSlowopl-S%C5%82uchaj-Zmieniaj-%C5%BCycie-To-co-dobre-po%C5%9Blij-dalej/269540866431866?fref=ts.
Do rekolekcji można zapisać się w każdej chwili. Jeśli ktoś zapisze się później - może odsłuchać całe archiwum.
4) Kontakt w sprawach organizacyjnych: andrzej@gloria24.pl
Pozdrawiamy serdecznie,
o. Adam Szustak
Andrzej Sobczyk
PS: Niech dzieją się dobre rzeczy! :)